2 Wheeler Kredi Finansmanı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yarı kentsel ve kırsal alanlarda artan taleple, 2 tekerlekli sanayi yüksek büyüme gösteren bir sektördür. Endüstrinin Rs.6, 000-Rs.7, 000 crore büyüklüğünde olduğu tahmin edilmektedir. Bu, 2 tekerlekli finans şirketi için bol miktarda fırsat olduğu anlamına gelir. Daha eski günlerde 2 tekerlekli bir finansmanın finansmanı konusunda sınırlı bir farkındalık vardı, ancak finansal kuruluşların ülke genelinde artmasıyla, 2 tekerlekli finansmanın hızlı ve kolay bir şekilde elde edilmesi mümkün hale geldi.

2 tekerlekli kredi finansmanı almak kolaylaştı. Uygunluk kriterleri, dokümantasyon gereksinimi ve süreç aşağıda belirtilmiştir:

Uygunluk:

18 yaşından büyükler.

Maaşlı bireyler bir yıldan uzun süredir istihdam edilmektedir.

Bir yıldan fazla bir süredir işletme sahibi olan işletme sahipleri.

Belgeler:

Kimlik Kanıtı

Adres Kanıtı

Gelir kanıtı

Geçerli KYC belgeleri

Vesikalık fotoğraf

Prosedür:

2 tekerlekli kredi finansmanına başvurmak için, başvuru sahibinin krediyi sunan çeşitli Bankalar ve finans kurumları için piyasayı araştırması gerekir. İlgili finansal kurumların şart ve koşullarına göre, başvuru sahibi kendi şartlarına uygun olanı seçmelidir. Başvuru süreci hızlı ve şeffaftır. Başvuru sahibinin krediye başvurmak için uygunluk kriterlerini karşılaması gerekir. Ayrıca, başvuru sahibinin başvuru formunu sunması ve gerekli belgeleri finansal kuruma sunması gerekir. Müşteri yöneticileri dost canlısıdır ve tüm başvuru sürecinde rehberlik edecektir. Başvuru 48 ila 72 saat içerisinde işleme alınacak ve kısa sürede kredi onaylanacak.

Güvenilir bir finans kurumundan borç almanız önerilir. Esnek görev süresi ve kolay geri ödeme seçenekleri sunarlar. Düşük faiz oranı ve esnek bir geri ödeme süresi ile 2 tekerlekli satın almak hızlı ve kolay hale geldi. Kredi geçmişi pozitif olan kişiler, kredinin onaylanmasını hızlandırır ve özel programlar için de uygundurlar. Kredi miktarı ödendikten sonra, görev süresini ve miktarını değiştirmek mümkün değildir, bu nedenle kredi başvurusuna iyi bir düşünce vermek ve başvuranın aylık gelirine dayanarak mümkün olan bir geri ödeme süresi için karar vermek önemlidir. Finansal kurumlar, başvuru sahiplerine gereksinimlerine göre özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır. Alınacak 2 tekerlekli tipe bağlı olarak, kredi miktarı onaylanacaktır.

  Yapılandırılmış Ticaret Finansmanı - Ne Demektir?

Başvuranın sadece peşinat olarak küçük bir miktar ödemesi gerekecektir ve bakiye aylık kolay taksitler halinde geri ödenecek 2 tekerlekli krediye çevrilebilir. Aracın yoldaki fiyatının% 95'ine kadar başvurana borç olarak verilebilir ve geri ödeme süresi 12 ay ile 48 ay arasında değişmektedir. Ülkedeki 2 tekerlekli müşterinin artan talebiyle, Bankalar ve finansal kurumlar tüketicilerin gereksinimlerini karşılayan krediler teklif ediyorlar ve aynı zamanda şartları yerine getiriyorlar.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın