Ağaç İşleme ve Ağaç İşleme Planları

Ağaç işleri bir hobi veya kariyer ya da her ikisi olabilir. Her iki durumda da geriye dönüp bitmiş makaleye bakıp kendinize şunu söyleyin: “Bunu yaptım”.

Tabii ki, hayattaki birçok şeyde olduğu gibi, en doğru şekilde başlamanıza ve doğru yönde gitmenize yardımcı olacak planlara sahip olmak veya plan yapmak en iyisidir. İyi bir ahşap işleme planları seti gereklidir, aksi takdirde ihtiyaç duymadığınız kereste için gerekenden daha fazla harcama yapabilirsiniz. En iyi plan kümeleri, ihtiyaç duyacağınız diğer önemli şeylerin yanı sıra bir kesim listesini de içerecektir. Örneğin, kesim listesi, söz konusu iş için ne kadar kereste talep edeceğinizi gösterecektir. Ayrıca planlar size sabitlemelerle neye ihtiyacınız olduğunu (çivi ve vidalar) ve bu işi tamamlamak için hangi araçlara ihtiyacınız olduğunu söyleyecektir.

– Dikkate alınması gereken önemli bir konu da, ahşap işleme planlarınızı tam olarak nerede yerleştirebileceğinizdir: kolay referans için planlarınızı hazırlamak için odanıza ihtiyacınız var, aynı zamanda ne yapmaya çalışıyorsanız onu inşa etmek için yeterli alana sahip olmanız gerekir. İdeal olarak, iyi boyutta bir kulübe veya atölye bir zorunluluktur, her zaman dışarıda kuramazsınız, hava şartlarına izin verir.

-Başlayacağınız yer, başlamak için kendi kulübenizi nasıl kuracağınızı gösteren bir dizi ağaç işleme planı elde etmek olacaktır, ardından istediğiniz şeyi inşa etmek için planlar alabilirsiniz.

-Ağaç işleri planları veya bu konuda herhangi bir plan satın almak için bakarken çok dikkatli olun, çünkü bazıları sizi başınızı tırmalamaktan sonra ne yapacağınızı bilemeyeceğiniz önemli ayrıntılara kaptırırlar. Çoğu insan ilk defa kendiliğinden bir şeyler inşa etmeye çalışırken, planlar büyük ayrıntılara girmelidir. Ne yapacakları ve ne zaman yapacakları konusunda adım adım rehberlik ettiklerini ve mektubu takip ettiğinizden emin olmalısınız. İyi bir plan kümesiyle inşa etmeye karar verdiğiniz şey ne olursa olsun, uzmanlar tarafından daha önce inşa edilmiş olacak, bu planlar aracılığıyla herhangi bir sorun yaşamadan bir şeyi bir araya getirmenin en kolay ve hızlı yolunu gösterecek. Kendi yolunda kendin dener ve yaparsan, bana her türlü zorlukla baş edeceğini göreceksin, çünkü çoğu şey inşa edildiğinde, mümkün olan en verimli şekilde yapılırlar.

  Her Gün Kardiyo Yapmalı mıyım?

Ağaç işleme planları, bir dizi tekne yapımı planı elde edeceğiniz tekne yapımında elinizi tutarsanız, yepyeni bir perspektif benimsiyor. Tekne yapımı farklı bir top oyunudur, çünkü çoğu zaman bir merkez çizgisinden inşa ediyor ve kareler çiziyorsunuz, aksine evin inşa edeceği köşeler yok. Bu gerçek nedeniyle ve bazen kavisli bir yüzey oluşturmak, bazen ölçek planlarından müşteri gereksinimlerine göre inşa edecek profesyonel bir tekne üreticisine bırakılmıştır. Pek çok insanın denediğini ve çok başarılı olduğunu söylemiştik, bu yüzden kendinize güveniyorsanız neden gidip gelmeyeceksiniz.

– Umarım bu size hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlayacak iyi ahşap işleme planları satın almanın neden gerekli olduğu konusunda oldukça kapsamlı bir içgörü sağlamıştır.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın