Alternatif Ağrı – Yardım Seçenekleri

Projecting The Future. A hand holding a holographic projection.

Günümüz dünyasında, gittikçe genişleyen, opioid salgını ile, bazı, uyuşturucu kullanmayan, seçenekleri gidermek, ağrıyı hafifletmek ve / veya azaltmak, vb. Zaman zaman, ağrı kesici ilaçlara ihtiyaç duyulduğunda ve gerekli olabilir, özellikle de bir kaza vb. Akut bir sorun oluşturduğunda, uyuşturucu / narkotik kullanırken, yalnızca son bir hendek çabası olması gereken birçok zaman vardır. alternatifler araştırıldı. Bu bütünsel ve / veya sağlıklı yaşam yaklaşımının anlaşılması ve göz önünde bulundurulması önemlidir; bu nedenle, minimum yan etkileri olan bir ölçüde rahatlamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bunu akılda tutarak, bu makale, güvenle kullanılabilecek alternatif yaklaşımlardan birkaçını kısaca ele alacak, inceleyecek, inceleyecek ve tartışacaktır.

1. Akupunktur: Akupunktur, aslen Asya'da kullanılan ve çok çeşitli rahatsızlıklar vs. için başarıyla kullanılmış olan asırlık bir ilaçtır. İlk başta, 1970'lerin sonlarında, bu yöntemle gözlemlediğim zaman, akupunktur hariç, herhangi bir anestezi olmadan yapılan diş ameliyatı. 1980'lerin başında oral ameliyat oldum, üzerimde performans gösterdim ve kas geliştirdim – TrismaAğzımdaki ağız cerrahı azaltılamadı. Kısa bir süre sonra, New York'un, Çin mahallesinde dolaşırken, bir ot dükkanının arkasına girdim ve bir saat içinde kalıcı olarak rahatsızlığımı ortadan kaldıran bir akupunktur buldum. Daha yakın zamanda, artritim nedeniyle – ilgili, sancı ve rahatsızlıklar, yerel kullanmaya başladım akupunkturcudaha kısa sürede de olsa, geçici olarak bazı rahatsızlıklarım, omuzlarımda, dizimde ve sırtımda başarılı bir şekilde azaldı. Bununla birlikte, bu tedaviler, kısa bir süre için önemli ölçüde yardımcı olmaktadır ve bunları, her üç haftada bir, vb.

2. Masaj tedavileri: Profesyonel olarak uygulanan masaj terapisi, birçok kişi için kronik ve / veya akut hastalıkların giderilmesine yardımcı olur. Bunları lisanslı bir masaj terapistinden aldığınızda, sık sık, çok fazla rahatsızlık verir!

  Yüksek Risk, Orta Risk ve Düşük Riskli Yatırımlar

3. Topikal merhemler, vb: Birçoğu, Zerdeçal, topikal lidokain, mentol ve diğer bitkilerin kullanımı gibi merhem ve merhemler gibi bazı bitkileri dava eden önemli bir rahatlama bulur. Ancak, birileri kesin olmalı, daha agresif yaklaşımlar gerektirebilecek altta yatan bir neden yok!

4. YKB: CBD veya kenevir yağı, hem topikal olarak hem de dahili olarak, gummies, vape tedaviler veya bitkisel yağlar, vb., çoğunlukla, alternatif bir tedavi olarak sağlığın azaltılması için etkili bir şekilde kullanılmıştır.

Ağrınızı açın, olasılıkları öğrenin ve ağrı giderici seçeneklerinizi öğrenin, ağrı kesici için size yardımcı olup olmadığını ve ihtiyaç duyulmasını önleyin. İlaçlar son olursa ilk seçenek yerine genel sağlığımız yararlanabilir.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın