Ameliyat Olmadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken Riskler

Technology in the hands of businessmen

Yaşamınızda büyük bir karar vermeden önce, ne yaptığınızı ve bunun ne gibi bir sonucu olabileceğini bilmelisiniz. İlk defa kozmetik cerrahi için kendinizi düşünürken yapmanız gereken aynı şey. Bu yüzden, makalede, herhangi bir karar vermeden önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları ve alanları göreceksiniz.

Mutlak inanç

Evet, neredeyse her insan kusursuz bir beden almak istiyor. Ama, istediğinin bu olup olmadığından emin ol. Daha önce de söylendiği gibi kozmetik ameliyatının çok önemli olduğunu ve acı verici ve istilacı olabileceğini de biliyorsunuz. Bu, içtenlikle kabul edebileceğin bir şey değil, bu konuda çok emin olmalısın.

Neden ameliyat olmak istediğini bil.

Ameliyatınızı düşündüğünüz saygın bir cerrah kesinlikle ameliyatın nedenini sorar. Cerrah şunu sorabilir: Ardından bunu seçmenin sebebi nedir? Hangisi ya da sana kim ilham verdi? Bu yüzden, bunu neden istediğinizi ve bu konuda emin olup olmadığınızdan emin olmanız gerekir. Ameliyatın fiziksel ve duygusal sonuçlarına katlanabilmelisiniz. Kimsenin etkisine girme, sadece kendine güven ve kararını al.

Bu estetik ameliyattan ne gibi sonuçlar istiyorsun?

Kaba bir fikir edinmek işe yaramaz, sadece ameliyattan sonra nasıl görünmek istediğinize çok güvenmelisiniz. Karar elmasunu temiz tut. Kararınızda kendinize güvenmeniz gerekir, böylece cerrah tam olarak onu anlar ve ameliyattan ne istediğinizi bilmesini sağlar. Hedeflerinizi tamamen gösterin.

Bütün olası sonuçlar-

Kendiniz için seçtiğiniz kozmetiklerin tüm olası sonuçlarını öğrenin. İnternet, plastik cerrahi için korkunç bir yer olabilir, korku hikayeleriyle doludur, bu yüzden ona güvenmeyin. Ameliyat olmuş arkadaşlarınızla konuşun, bir pratisyenle konuşun, bir forum okuyun ve çeşitli sağlayıcılarla telefonla konuşun.

Ayrıca, ameliyat sonrası sonuçları beğenmezseniz ne olacağını göz önünde bulundurun. Bedeninizin şeklinin sürekli değişmesi olabilir, bu da gerçekliğin sonucunu görmeniz aylar alabilir. Bundan memnun musunuz?

  Elektrikli El Aletleri Olmadan Ağaç İşleme, El Aletleri ile Yaşam Boyu Aşk Meselesi

Doğru cerrahı seç

Estetik cerrahi uzman bir cerrahın elleriyle yapılmalıdır. Yani, bunu sizin için yapabilecek birini aramak zorundasınız ve o ameliyatları daha önce yapmalıydı. Ayrıca seçtiğiniz kişinin güvenilir olması ve sahte olmadığından emin olmalısınız.

Arkadaşınızdan, iş arkadaşlarınızdan veya komşunuzdan birinin kozmetik ameliyatı geçirip geçirmediğini sorabilirsiniz.

Bunun için uygun-

Cerrahınızla sohbet edin ve vücudunuzun her türlü değişiklikte rahat olduğundan emin olun. Ameliyat acısını kaldırabilir mi? Sonucu elde etmek için genellikle iyi bir sağlık ve duygusal durum içinde olduğunuzdan emin olmalısınız.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın