Anneler Günü'nde Torunlarınızla Bu 5 El Sanatını Deneyin

Technology in the hands of businessmen

Torunlarını seven yaşlılar, Anneler Günü gibi tatilleri birlikte geçirebilirler. Tatilinizi sevdikleriniz için özel olarak torunlarına götürebilirsiniz. Yaşlılar, Anneler Günü'nde torunları ile birlikte bazı sevgi dolu hediyeler yapabilirler. İşte sevdiğiniz birinin torunları ile yapabileceği basit el sanatları için birkaç fikir.

1. Pişirme

Pişirme, yaşlıların torunları ile yapmaları için mükemmel bir etkinliktir. Yaşlılar en sevdikleri yemeği pişirebilir veya torunlarına özel bir aile tarifi öğretebilirler. Sevdiğiniz kişi çevrimiçi olarak veya daha önce hiç denemediği bir şeyi pişirmek için bir yemek kitabına bakabilir. Yaşlılar, torunları ile özel bir hediye yaratmak için tatlı şeyler yapabilirler. Yaşlılar, kekleri veya şeker kurabiyelerini süsleyebilir ve biraz ekstra bir stil vermek için bir kutuya paketleyebilir. Yaşlılar düz kaplar satın alabilir ve renklendirebilir ve torunları ile süsleyebilir.

2. Resim Çerçevesi Yap

Büyükler çocuklarının ve torunlarının fotoğraflarını sever. Sevdiğin kişi torunlarının fotoğrafını çekip hoşgeldin hediyesi olarak çerçeveye koyabilir. Yaşlılar, torunlarının resim çerçevesi süslemesine ya da yeni bir resim çizmelerine yardımcı olabilir. Büyükler Pazar günlerinde en iyi kıyafetlerini giyebilir veya bir resim için en sevdikleri gündelik kıyafetlerini giyebilirler. Parkta torunlarınızın fotoğraflarını çekmek veya oyuncaklarla oynamak için bir akıllı telefon veya kamera kullanın. Yaşlılar, fotoğraflarını çekmek için bir fotoğrafçıyı işe alabilirler. Bir resim çerçevesi seçin ve sevdiklerinizle torunlarınızın dekore etmesine yardımcı olun. Bu şekilde, yaşlılar Anneler Günü'nde güzel ve unutulmaz bir zaman geçirebilirler.

3. Ev Yapımı Kartları Beraberlik

Anneler Günü'nü harika kılmak için sevdikleriniz torunlarıyla kart yapabilir. Yaşlılar, evin içine yerleştirmek için güzel süslemeler yapabilir. Kartlar çok fazla yer kaplamadığı için saklaması kolaydır. Sevdikleriniz için torunlarının küçük hatıralarını yıllar boyunca kurtarmak harika olabilir. Torunlarıyla birlikte yaşlıların yapabileceği birçok kart vardır. Parmak izi kartları, el izi kartları veya cupcake liner kartları birkaç öneridir.

  Hobi Olarak Bebek Kıyafetleri Yapmak

4. Bir Çiçek Buketi Yap

Yaşlılar çekici bir çiçek buketi yapabilir. Çiçek buketi yapmak için boru temizleyicileri, tutkal, saksılar ve kum gerekir. Yaşlılar için evde çiçek yapmak daha kolay olabilir. Nergis yapma süreci kolaydır.

• Temiz bir boru temizleyici alın ve ikiye bölün.

• Açın ve üst üste çaprazlayın.

• Orta tarafa çevirin, böylece bir arada durdular.

• Her bir ucu birer birer alın ve merkeze doğru sıkıca sarın.

• Çiçeğin ortasından yeşil bir boru temizleyici asın ve sap yapmak için döndürün.

• Sonra, başka bir boru temizleyici alın ve parmağınızın etrafına sarın.

• Spiralden sonra bir ucunu sarı yapraklara yapıştırın.

• Tüm işlemi sevdiğin kadar çok çiçek için yap.

5. Oyun Oynamak

Yaşlılar torunları ile masa oyunu oynayabilirler. Sevdiğin kişi torunlarının en sevdiği oyunları yeniden yaratmayı deneyebilir. Bir dama tahtası yapmak için poster panosu veya kumaş gibi basit şeyler kullanın. Torunlarınız, oyunu temel almak için favori bir kitap veya kitap serisi seçebilirler. Bunlar hem yaşlılar hem de torunları için Anneler Günü'nde yapılacak eğlenceli aktivitelerdir.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın