Biyometrik Tarama İletişimi

Biyometrik Tarama, şirketler tarafından çalışanlarının sağlığını gözlem altında tutmak ve olası sorunları tespit etmek için yapılır. Vücudumuzdan kaynaklanan biyometrik ölçütler, bir şeyin tam olarak doğru olmadığının işareti olarak erken uyarı olarak gidebilir. Onları göz ardı etme ihtimalimiz, komşumun kontrol motorunun ışığını gözardı ettiği gibi, muhtemelen ölümcül olarak bitmeyen hastalıklara yakalanma şansı çok artıyor. Biyometrik tarama her etkili sağlık programının temel bir parçasıdır.

Biyometrik teknoloji potansiyel problemleri bilmek için çok yardımcı olabilir. İnsanların erken uyarı sinyallerini ayırt etmesini sağlar. ABD'deki yetişkinler arasında, hipertansiyon, yüksek kan kolesterolü ve yüksek kan glukozundan kaynaklanan erken uyarı sinyalleri için önemli bir ölçü vardır. Hükümetin desteklediği geç araştırmalar 3.000'den fazla refah programında başarılı oldu ve tüm sağlık programlarının% 62'sinin biyometrik tarama içerdiğini buldu. Bu aynı 3000 projenin arasında, yapılan gösterimleri gösteren bir şema bulunmaktadır.

Biyometrik cihazlar, tüm müşterileri kapsayacak şekilde farklı erişim kontrol sistemiyle birlikte kullanılır. Bu incelemeler anormal miktarda dolaşım sistemi, kan kolesterolü, kan şekeri ve kas / yağ oranı ile koroner hastalık, tümör ve diyabet gibi sürekli rahatsızlıklar arasında son derece sağlam bir ilişkiye işaret eder.

Artan refah tehlikeleri ve bitmeyen hastalık arasındaki bu ilişkiler son derece sağlamdır. Bu aynı zaman aralığının ortasında, izinsiz enfeksiyon tehlikelerini azaltabileceğiniz ihtimaline rağmen, bitmeyen enfeksiyon oluşumunun ek olarak bozulduğunu keşfettik. Amerikalılar refah tehlikelerini yükseltmeye teşebbüs ettikçe, koroner hastalıkların baskınlığı ve oluşumu önemli ölçüde azaldı. Bugün koroner hastalık ölüm oranları, neredeyse 75 yıl içinde olduğundan daha düşük.

Son bilgiler, her 100 yetişkin için 53'ünün kan kolesterolünü, 33'ünün yükseltilmiş dolaşım suşu olduğunu ve 10'unun tip II diyabetik olduğunu göstermektedir. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki yetişkinlerin çoğu, bir tane daha fazla refah tehlikesi oluşturmaz ve bunların yaklaşık yarısı bununla ilgili herhangi bir bilgiye sahip değildir. Yaşamı iyi durumda olan tehlikeleri olan bireyleri keşfetmek ve sağlam uygulamaları benimsemelerine ve sağlam uygulamaları sürdürmelerine yardımcı olmak, bulaşıcı enfeksiyon sıklığını azaltmanın ve erken geçmenin yoludur.

  Eski Okul Tarihi Kikker Bobber Style Motosiklet

İnsanların refah tehlikelerini tanımalarını ve refah uygulamalarını geliştirmelerini sağlayan sağlık programları, temsilcilerinin uzunluğunu ve kişisel memnuniyetini doğrudan etkileyecektir. Biyometrik tarama ve arttırılmış takip, büyük olasılıkla refah projelerinin temsili sağlığı geliştirmek için yapabileceği en önemli şeydir.

Daha düşük tıbbi tehlikelere sahip olmanın olumlu koşullarına rağmen, işletmelerin neden biyometrik taramalar sunduğunun ardında başka bir motivasyon daha var. Çok sayıda temsilci, kendi refahını izleme şansını yakalar. Biyometrik tarama, kendinize ait refah panosunu andırır.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın