Craft Show'larda Satışları Artıracak 7 İpucu

El yapımı el sanatlarınızı yerel el sanatları fuarlarında satmayı hiç düşündünüz mü? Oluşturmayı sevdiğiniz zanaat kreasyonlarını paylaşarak para kazanmanın harika bir yolu.

Ancak bir kabine para yatırdığınızda, gösterideki zamanınızdan ve emeğinizden en iyi şekilde yararlanmanız önemlidir.

Peki, trafiği kabine nasıl çeker ve satışları en üst seviyeye çıkarır mısın? Aşağıda en iyi ipuçlarımızdan yedi tanesi var:

1) Standınızı ayarlayın. Standınızı görsel olarak çekici kılın, böylece öne çıkıyor. Renkli bir masa örtüsü deneyin ve mümkünse arkanızdaki duvar alanını kullanın.

Bir afişe yatırım yapın, böylece katılımcılar şirket adınızı görebilir. Bu, satış yapmak için gereken güven seviyesini ortaya çıkararak size daha profesyonel bir şekilde hizmet verecektir.

2) fiyatları görmek kolay olun. Net ve okunması kolay fiyat etiketleri ve işaretleri kullanın. Müşterilerin fiyatı tahmin etmesi gerekiyorsa, onları satın almamaya korkutuyor.

3) Ekranlarınızı sallayın. Görsel ilgi için öğeleri yüksekliğe yerleştirin. Birçok usta “Akordeon Stili Katlanabilir Ekranlar” ı kullanmayı seviyor.

4) Freebies sunun. İnsanlar özgürlere karşı koyamazlar. Standınıza trafik çekmek için bir kase naneli şekerler veya promosyon ürünleri hazırlayın.

Ücretsiz bir ürün için çekiliş yapmak harika olurdu, bu size girenler ile bir gösteri takibi yapma fırsatı verir.

5) Müşterileri selamlıyorum. Merhaba de! Masa ziyaretçilerinizi rahat ve konforlu hissetmelerini sağlamak için bekleyin ve selamlayın.

Onlara günlerinin nasıl geçtiğini veya gösteriye ne getirdiğini sorun. Satmadan önce İLK ilişki kurmak önemlidir. Arkadaşça ve saldırgan değilseniz, satışta çok daha iyi bir şansınız olacak.

6) Müşterileri hikayelerle meşgul edin. Müşteriler, mesleğinizi duymayı sever. Onlara zanaatta hangi malzemelerin kullanıldığını söyleyin. Her birinin ne kadar zaman alacağını paylaş.

El sanatlarını özel yapan şeyin bir kısmı da ev yapımı olmalarıdır. Alıcılar sadece bir eşya istemiyorlar, el yapımı parçanın tarihini de bilmek istiyorlar.

  Hobi Olarak Kitap Ciltleme

Bu ayrıntıların paylaşılması satışı etkileyebilir. Mümkünse, zanaatınızı oluştururken demo oluşturmak için bir alan oluşturun – bu, yaratıcılığınıza dahil olduğunuz beceri hakkında ilk elden fikir edinecek büyülenmiş bir izleyici kitlesi yaratacaktır.

7) İşi tekrarlayın. Bir müşteri satın aldıktan sonra, satın aldıkları için teşekkür eder ve gelecekteki satın alımlar için kuponla gönderir.

Umarım bu ipuçları, daha fazla satış ve büyük bir başarı ile sonuçlanacak bir sonraki zanaat fuarında standınızı daha çekici hale getirme konusunda bazı fikirlere ilham verir!


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın