Egzersizler ve Egzersizler – Sabit Bir Egzersiz Makinesi Seçerken Nelere Bakmalı?

Bir çapraz antrenör veya sabit bir egzersiz makinesi seçmeye gelince, bir süre satın almaktan keyif alacağınız birisini satın almak için dikkat etmeniz gereken bazı şeyler vardır.

Birçok insan sabit bir egzersiz makinesi seçmenin kolay olduğunu ve fiyat noktasında bir tane bulmanız gerektiğini düşünüyor, ancak dikkate alınması gereken birçok faktör var. Bunlardan bazılarını gözden geçirelim, böylece akıllıca alışveriş yapabilirsiniz …

1. Ergonomi. İlk önce ergonomiyi düşünün. Makine iyi hissediyor mu? Ne yazık ki, bu sadece cihazı alıp şahsen alışverişe çıkarak deneyeceğiniz bir şeydir. Yapamıyorsanız, çok sayıda kullanıcı yorumu okuduğunuzdan emin olun. Ancak, herkesin bedeninin farklı olduğunu, bu nedenle kendiniz için doğru olan şeyin mutlaka bir sonraki kişi için aynı hissetmediğini unutmayın.

2. Kalp Hızı Monitörü. Kalp atış hızınızı izlemek isterseniz, kablosuz kalp atış hızı izlemesi olup olmadığını görmeniz gerekir. Hayatınızı çok daha kolay hale getirecek ve yaptığınız her egzersiz için sekmeleri tutmanıza izin verecektir. Bunu, ilerlemenizi ölçmek ve ilerlemenizi sağlamak için ideal bir yol olarak bulacaksınız;

Bazen, sonuçlar size kalori yakma makinenin size okuduğundan daha iyi bir tahmin edici olabilir.

3. Hızlı Kontroller. Hızlı kontrollere sahip olmak, maksimum sonuç için çok önemlidir. Bunlar, gidonlarda bulunan küçük kontrollerdir ve temel olarak, sadece bir düğmeye basarak direnci ve / veya eğimi kolayca değiştirmenize olanak sağlar.

Ellerinizi gidonlardan uzağa hareket ettirmek zorunda kalmamak, antrenmanınızı pürüzsüz hale getirecek ve aralıklı egzersiz yaparken yardımcı olabilir.

4. Ortam Rafı. Makinenin medya rafı olup olmadığını kontrol edin. Bir medya rafı, TV izlemeyi veya treniniz olarak biraz okuma yapmayı seçerseniz telefonunuzu veya tabletinizi üzerine yerleştirmenizi sağlar.

Makine, akış antrenman seansları çalıştıran yerleşik bir fitness uygulamasına sahipse, ihtiyacınız olmayabilir, ancak yine de bunu hesaba katmanız gerekir.

  Elektrikli El Aletleri Olmadan Ağaç İşleme, El Aletleri ile Yaşam Boyu Aşk Meselesi

5. Garanti Son olarak, garanti hakkında da düşünün. Makinenin garanti uzunluğu nedir? Bunun fiyat noktasını etkileyebileceğini göreceksiniz. Bir yıl garantili bir makine için 1500 dolar ödemeniz, ancak üç yıl garantili bir makine için 2000 dolar ödemeniz durumunda, genellikle 2000 dolarlık bir makine daha güvenli bir bahistir. İlk yıl bittikten sonraki iki yıl içinde onarım işine ihtiyacınız varsa, bu size en az 500 dolara mal olabilir.

Sabit bir egzersiz makinesi için alışveriş yaparken bu noktaları aklınızda bulundurun. Vaktinizi alıp birkaç yıl boyunca kendinizi görebileceğiniz bir makine seçmek önemlidir.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın