Erkekler Neden Motosikletlerini Seviyorlar?

Motosikletler büyük erkekler için oyuncaklar. Eh, bu bir understatement. Motosiklet sahibi bir adam tanıyorsanız, bunun bir oyuncaktan daha pahalı bir mülk olduğunu bilirsiniz. Bazıları diğerlerine araba sürmek için güvenmiyor, hatta bisikletlerine bile dokunmuyor. Bu çok ilginç kılar. Erkeklerin bu kadar çok sevdiği motosikletlerde ne var?

Birçoğu neden çoğu erkeğin bisikletine bu kadar önem verdiğini anlamıyor. Hatta bazı kadınlar dikkat çekmek için bisikletleriyle rekabet etmek zorunda olduklarını düşünüyorlar. Ancak, yakından baktığınızda, erkeklerin neden bisikletlerine bu kadar değer verdiğini görebileceksiniz. Pırlanta ve tasarımcı kıyafetleriyle kadınların büyüleyiciliği gibidir.

Aşağıda bu cevapların bazıları. Onu süren bir adam gördüğünüzde, neden zevk aldıklarını anlayabileceksiniz.

o Bakmak çok seksi. Erkekler itiraf edebilir veya etmeyebilirler, ancak büyük bisikletlerine binerken aldıkları ilgiyi severler. Çoğu kadın onu sıcak buluyor. Bütün kalkmak çok çekici. Deri ceket, gölgeler, yırtık kot pantolon ve Harley Davidson çizmeleri büyüleyici. Aynı zamanda çok erkeksi görünüyor.

o Sürücüye bir özgürlük duygusu verir. Bir yere her yere binebilir. Kaskını takabilir, sokaklarda gezinebilir ve yeni bölgeler keşfedebilir. Trafik sıkışıklığı konusunda endişelenmesine gerek yok çünkü işlek caddeleri önlemek için sürüşünü kolayca yönetebiliyor.

o Aynı ilgiyle insanlarla tanışıyorlar. Bu yüzden birçok başarılı motosiklet klübü var. Yeni bisikletçiler, çok şey öğrenebilecekleri insan gruplarını keşfetmeye başlıyor. Grupları birleştirmek de onlara bir amaç duygusu verir. Çoğu, birçok insana yarar sağlayan savunuculuklara sahiptir. Bu şekilde, yapmayı sevdikleri şeyin tadını çıkarırken başkalarına yardım edebilirler.

o Yolculuk eğlencelidir. Uzun sürüş sıkıcı olabilir, ancak motosikletlerde olmayabilir. Hedefine güvenli bir şekilde ulaşmak için bisiklet sürerken tamamen uyanık olmak gerekir. Ayrıca kazaları önlemek için yola odaklanmak zorunda. Ayağa kalkarken ve odaklanırken, seyahat ederken manzaradan keyif alır. Ayrıca yolda daha fazla insanla karşılaşıyor.

  Ayetel Kürsi Neden Önemli? | Kıymeti ve Fazileti

Bu onun hoşgörüsü, gerçekten çok çalıştıktan sonra kendini ödüllendirmenin yolu. Kadınlar alışverişe, aksesuarlara, çantalara, kıyafetlere ve ayakkabılara sahipse, erkeklerin motosikletleri ve diğer büyük oyuncakları vardır. Yoğun ve kaotik dünyadan kaçışları olarak hizmet ediyor. Farkındaysanız, erkekler bisikletlerini temizlerken veya bisiklet sürerken kendi dünyalarına sahip görünüyorlar. Ayrıca, satın aldıkları aksesuarların sürüş sevgileriyle uyuşmasını sağlıyor.

Erkekler neden motosikletlerini sevdiklerini sorduğunda kesin cevapları yoktur. Tek bildikleri, bisiklet sürerken aldıkları duyguyu sevdikleridir. Bunun dışında, çoğu etkileyici bisikletlerini Harley Davidson çizmeleriyle spor yaparken birçoğu iyi görünüyor.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın