Ev Projeleri İçin Harika Ağaç İşleme Planları

Ağaç işleri bir sanatta gelişen bir beceridir ve hayatta ulaşmak istediğiniz her şeyde olduğu gibi, uygulama mükemmelleştirir. Ağaç işine başlamakla ilgileniyorsanız, o zaman harika ağaç işleme planları olan harika ürünler var. Bu makalede, size harika ahşap işleme planlarına sahip bir ürün hakkında ek bilgi sağlayacağım. Bu ürün Teds Ağaç İşleme Planları olarak adlandırılır ve internetteki en iyi ağaç işleme planları topluluğu olarak kabul edilir.

Ağaç İşleme Planlarında Teds Kısa Bir Gözden Geçirme

Teds Ağaç İşleme Planları, harika ağaç işleme planları kümesidir! Ted McGrath bu ürünü yarattı ve 35 yıldan fazla ağaç işleme tecrübesine sahip. Ted, bu ürünü, herkesin izleyebileceği gerçekten iyi ahşap işleme planları üretmek için yarattı. Bu planlar adım adım olacak şekilde tasarlanmıştır ve uzmanlar kadar yeni başlayanlar için de uygundur. Bu ağaç işleme paketi, 16.000'den fazla ağaç işleme planına sahiptir ve bu planlar, kuş evleri, mobilyalar, masalar, dolaplar ve daha fazlası için birçok tasarım kategorileri içeren 100'den fazla farklı kategoride gruplandırılmıştır. Temel olarak, bu ürünle yapmak istediğiniz her şey için ahşap planlar bulabilirsiniz. Ek olarak, bu ürün, kullanıcılarının ahşap işlerinde olabildiğince başarılı olmalarına yardımcı olmak için birçok harika özelliğe sahiptir.

Dört Büyük Bonus

Bazılarınız, başkalarının ahşapla çalışma tutkusunu bir kariyere dönüştürmek isteyebilecekleri ek bir hobi için ağaç işine girmek isteyebilir. Teds Ağaç İşleme Planları ile ilgili en güzel şey, bu ürünün her iki alanda da ilgilenen insanlar için uygun olmasıdır. Bu ürün, bir CAD yazılım programı, birinci sınıf ağaç işleme videoları, bir ağaç işleme işini nasıl başlatacağınızı öğreten bir rehber ve “Komple Ağaç İşleme Marangozluk Rehberi” adı verilen 200 sayfalık bir kılavuz içeren dört bonus özelliğine sahiptir. CAD yazılımı programı gerçekten harika bir özellik çünkü zaten bu üründe bulunan ahşap işleme planlarını analiz etmenin ve düzenlemenin yanı sıra kendi ahşap işleme planlarını değiştirmelerine ve geliştirmelerine olanak tanıyor. Gözden geçirdiğim harika ahşap işleme planlarına sahip tüm ürünlerden Teds Woodworking, bu tür bir yazılım programını uygun bir fiyatla sunan tek üründür. Marangozluk ile ilgilenen, ancak birkaç yüz dolara mal olan başka profesyonel yazılım programları da bulunmaktadır. Ted bu programı geliştirdi, böylece yeni öğrencilere ve deneyimli öğrencilere uygun fiyata süper değerli bir araç sunacak. Bu paketin kullanıcılarına sunduğu diğer birkaç bonus, müşteri desteği ve para iade garantisi kullanabileceğiniz 60 gündür. Genel olarak, bu harika ahşap işleme planları ile bugüne kadarki en kapsamlı ve ayrıntılı ahşap işleme ürünüdür. Teds Woodworking ürünüyle ilgili tüm olumlu açıklamalara ek olarak, ayrıca belirtilmesi gereken bazı olumsuz açıklamalar da vardır.

  Sentetik Ürünlerden Daha Güvenli ve Daha Yararlı Ürünler İçin Organik Cilt Bakım Güzellik Ürünlerini Kullanın

Olumsuz açıklamalar

Teds Woodworking planları adlı ürünle karşılaştığım en büyük olumsuz sözlerden biri, en yakın rakiplerinin 37 $ ve 49 $ 'a satıldığı 67 $' a mal olması. Bu iki rakip, Kulübeli Planlarım Elite ve Woodworking 4 Home. Bu rakiplerin düşük fiyatlara ulaşmasının sebeplerinden biri, ürünlerinde CAD yazılımı bulunmamasıdır. Bu CAD yazılım programlarının ne kadara mal olduğuna bağlı olarak, şahsen CAD yazılımının kesinlikle ekstra 20 ABD Doları veya bunun gibi bir değeri olduğunu düşünüyorum.

Genel Değerlendirme:

Teds ağaç işleme planlarındaki planlar, kullanıcılarının kullanması ve büyümesi için harika ağaç işleme planlarına sahiptir. Bu planlar yeni başlayanlar ve ileri düzey ahşap ustaları için uygundur. Bu pakette en büyük ağaç işleme planları koleksiyonu bulunur ve kullanıcılarına olabilecekleri en iyi marangoz olmalarına yardımcı olmak için birçok harika bonus sunar.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın