Göğüs Büyütme Düzeltmek için Meme Büyütme, Küçültme veya Büyütme Kozmetik Cerrahisi?

Technology in the hands of businessmen

Göğüslerinizi daha genç görünümlü yapmak için sarkmayı düzeltmek için göğüs büyütme, göğüs küçültme veya göğüs büyütme işlemlerine ihtiyacınız olup olmadığını nasıl anlarsınız? Göğüs germe ameliyatı ile ilgili sorular ve cevaplar web sitemde popüler arama parametreleri olmaya devam ediyor. Aynı zamanda pratiğimdeki hasta konsültasyonları için lider bir endişe kaynağıdır. Göğüs cerrahisi, Amerikan Kozmetik Cerrahi Derneği'ne göre kozmetik cerrahi isteyen kadınlar için ilk 5 prosedürde tutarlı bir şekilde yer almaktadır.

Sarkma veya sarkık göğüsler, plastik cerrahlardan konsültasyon isteyen kadınlar için sık sık endişe vericidir. Bu fiziksel bulguların ele alınmasında daha etkili özel prosedürler vardır. İle başlayalım “kalem testi“Göğüs büyütme ameliyatının bu durumu düzeltmek için yardımcı olup olmadığını söylemenin basit ve dikkat çekici bir yolu olduğu için, kalem testi tanımlanmasına yardımcı olur gerçek sarkma. Göğsünüzün altına göğsünüze bağlı bir kalemi yerleştirin ve otururken veya ayakta dururken meme ucunuz kalemin altına asarsa, göğsün üstünü kaldırabilirsiniz.

Bir kadının meme uçlarında gerçek bir sarkma veya sarkma hamilelikten sonra veya herhangi bir dramatik kilo alımı / kaybı sonucu oluşabilir. Gerçek sarkma, meme pozisyonunun göğsünüzün altındaki kırığın altındaki yerini belirtir. Meme uçları kırışıklığın üzerinde ya da kırışıklık seviyesindeyse meme kaldırma ameliyatı önermiyorum. Meme büyütme genellikle meme uçlarının kırışıklığın üzerinde olduğu çoğu durumda sarkık meme şeklini düzeltmek için yeterlidir. Bununla birlikte, meme kaldırma ameliyatı, özellikle meme ucunu ve areolayı (meme ucu etrafındaki pigmentli cilt) daha doğal bir pozisyona doğru yukarı konumlandırmak için tasarlanmıştır. Doğal konum, kırışıklığın üzerinde bir inçin dörtte üçü kadardır. Meme uçlarını bundan daha yükseğe yerleştirmek, garip göğüs görünümüne neden olabilir. Areola boyutu, hasta tarafından istenirse işlem sırasında da azaltılabilir.

  Küçük İşletme Finansmanınızı Yönetmek için 4 Faydalı İpucu

Meme büyütme veya meme küçültme, göğüs büyütmenin istenen iyileşmeyi sağlamak için gösterilmemesi durumunda memelerin boyutunu, şeklini ve çevresini değiştirdiği düşünülebilir. Tüm meme ameliyatlarında olduğu gibi, beden kişisel bir seçimdir ve cerrahınızla görüşmeniz sırasında tüm seçeneklerin tartışılması gerekir. Göğüs cerrahisi, genellikle Anne Makeovers ile birlikte yaygın olarak kullanılan kombine prosedürlerin bir parçasıdır. abdominoplasti veya mide tuck. Anne Makeovers hamilelikten sonra devam edebilecek istenmeyen fiziksel değişiklikleri ele almak için tasarlanmıştır.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın