İspanyol Sinek Afrodizyak – Kadınlar İçin Bu Tanınmış Afrodizyak Alternatifleri

Projecting The Future. A hand holding a holographic projection.

İspanyol Sinek afrodizyak bugün hala kadınların cinsel dürtüsünü artırmak için kullanılan en iyi bilinen formlardan biridir. Bununla birlikte, potansiyel olarak tehlikeli olabilir, bu nedenle bu afrodizyak kullanımının dikkatle yapılması gerekir. Gerçek İspanyol Sineği, kurutulmuş ve toz haline getirilmiş ezilmiş böcekleri içerir. Bu toz alındığında, içindeki cantharidin idrar yoluyla vücuttan salgılandığında idrar yollarının tahriş olmasına neden olur.

İdrar yolu tahriş olduğunda, cinsel organ, uyarılma ile ilişkili olarak şişer. Bu durumda, şişmeye tahriş olur, uyarılma olmaz. Çok yüksek cantharidin dozları ölümcül olabilir. Neyse ki, piyasada, formülde gerçek cantharidin bulunmayan birçok İspanyol Fly afrodizyak türü var, adı aynı olmasına rağmen. Bu afrodizyak satın almanın bir alternatifi, kadınları daha güvenli bir şekilde çeken feromonları satın almaktır.

Erkekler tarafından üretilenleri taklit eden sentetik feromonlar vardır ve daha sonra çeşitli kokulara, yağlara ve tıraş tıraşlarına eklenirler. Yalnızca kadınları çekmek ve onları koku giyen erkeğe daha fazla ilgi göstermek amacıyla çeşitli kombinasyonlar yaratılmıştır. Bu kokuların daha kuvvetli versiyonlarından bazıları kadınların her türlü şekilde tepki vermesine neden olmaktadır. Pek çok erkek bu reaksiyonların kendilerine yönelik olması umuduyla feromon bakımından zengin kokuları satın alır.

Bulunan kombinasyonlar genellikle üç ana feromon içerir; androstenon, androsteron ve androstenol. Birleştirildiğinde, bu feromonlar hemen hemen tüm bazları kaplar. Androstenone, bu feromonu yayan adamla karşılaşan kadının hissettiği cinsel titreşimi arttırır. Androsteron kadınların davranışlarını etkiliyor, bu da daha açık fikirli olacağı ve bu belirli feromonla temas etmeden önce olabileceği konusunda daha az engel olacağı anlamına geliyor.

Androstenol bir tür sandal ağacı kokusuna sahiptir ve kadınları normalden daha dostça ve konuşkan yapar. Çok çekingen olan bazı kadınlar bu feromonla karşılaşacak ve oldukça küçük ganimet kutusu olacak. Karışımları kullanan erkekler, kasabaya çıkarken ya da bir grup arkadaşıyla dışarı çıkarken onlara güvenme eğilimindedir. Gerçek başarı için karıştırılan formüllerin çoğu, her gün giyilemeyecek kadar güçlüdür.

  Milenyumlar İçin En İyi Finansal İpuçları

Feromon kokularının çoğu 4 ila 6 saat arasında sürer ve sadece akşam gitmeden önce adamın bileğine veya boynuna birkaç damla uygulama yapmasını gerektirir. Daha pahalı versiyonlar en güçlü olma eğilimindedir, bu nedenle daha azına ihtiyaç vardır. Spanish Fly afrodizyakının hala etrafta olduğu söylenirken, akıllı alıcılar gerçek böceklerden yapılan tozu kullanmıyor. Bu, kullanıcının rahatsız olmasına neden olur, zevk almaz. Nihayetinde, kadınları cantharidin gibi dengesiz bir ürüne güvenmek yerine çok sayıda çekecek feromonlar almak çok daha güvenli.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın