Kiralık Hibe Yazıcısına Sorulacak 15 Soru

Projecting The Future. A hand holding a holographic projection.

İşte bir iş için düşündüğünüz bir hibe uzmanına sormanız gereken 15 soru:

1) Hibe yazma başarınız nedir? Bir başarı oranını belirlemenin en iyi yolu, onaylanan hibelerin sayısını başvuru sayısına bölmektir.

2) Aldığınız bazı hibe örnekleri nelerdir?

3) Hibe olarak ne kadar para aldınız?

4) Başlıca hibe yazma uzmanlığı alanınız nedir?

5) Yaklaştığınız temel fon verenler nelerdir? Örneğin, esas olarak federal, eyalet veya yerel düzeyde özel şirketlere ve vakıflara veya kamu devlet kurumlarına yaklaştınız mı?

6) Eğitim, sağlık, insan hizmetleri, sanat ve kültür, çevre gibi hibelerinizin asıl odağı neydi?

7) Tohum parası, müfredat geliştirme ve seyahat gibi … ne tür harcamalar yaptınız?

8) Hibe almak konusunda hangi deneyime sahipsiniz? Ajansımızın ihtiyaçlarını karşılamak için fon sağlayıcıları araştırmak ve bulmak konusunda ne gibi deneyimleriniz var?

9) Program tasarımı ve geliştirmedeki deneyiminiz nedir? Ajansımızda programlar tasarlamak ve geliştirmek için ne tür stratejiler kullanırsınız? Paydaşlardan girdi almak ve ortaklıklar kurmak için hangi fikirlere sahip olmalısınız?

10) Teklif yazmada hangi deneyime sahipsiniz? Etkili bir hibe başvurusu hazırlamak ve finansman için ikna edici bir dava yazmak için hangi eğitim ve deneyimleriniz var? Standart tekliflerin unsurları (örneğin, problem ifadeleri, eylem planları, zaman çizelgeleri, değerlendirme vb. Dahil) ve ikna edici bir argüman yapma gibi teklif taleplerini (RFP'ler) analiz etme konusunda hangi eğitim veya deneyime sahipsiniz?

11) Hibe yönetimi konusunda ne gibi deneyimleriniz var? Raporları doğru ve zamanında tamamlama, mevzuata uygunluğu sağlama ve hibenin faaliyet zaman çizelgesinde ve değerlendirme planında belirtilen faaliyetlerin tamamlanmasını kolaylaştırmada hangi deneyime sahipsiniz?

12) Tercih ettiğiniz iletişim şekli nedir? Nasıl iletişim kurmayı tercih ettiklerini öğrenin (ör. Telefonla, e-postayla, yazılı mesajlaşma, anlık mesajlaşma, sosyal medya vb.).

  Kozmetik Cerrahinin Doz ve Donları

13) E-posta veya telefon görüşmeleri için cevap oranınız nedir? Öncelikle, e-postalara veya telefon görüşmelerine ne kadar çabuk yanıt vereceklerini öğrenin (Yanıt oranım genellikle 20 dakikadır. Ancak, 24 saat yanıtlama politikam olduğunu belirtiyorum), durumunuzu ne kadar sık ​​güncelleyebileceklerini, tamamlanması için zaman çizelgeleri ve son tarihler.

14) Ortaya çıkabilecek problemleri nasıl ele alıyorsunuz? Bu soruyu önden sormak, adayın problem çözme konusunda nasıl yaklaşacağı hakkında bir fikir verecektir. Geçmişte bir sorunu nasıl ele aldıklarına dair özel bir örnek isteyin.

15) Beklentileriniz neler?


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın