Kötü Kredi Ekipmanları Finansıyla İşinizi Nasıl Büyütün

İşletmelerin mali durumlarında sıkıntı yaşanmasına neden olduğu sıkıntılar yaşanmaktadır. Kötü bir kredi geçmişi, ekipmanın ticari karları iyileştirmeye yardımcı olup olmamasına bakmaksızın, ekipman finansmanı için onay şansınızı kısıtlar.

Bankalar gibi geleneksel borç verme kurumları, ihtiyacınız olan kredinizi reddedebilir. Ancak, kötü kredinizin ötesine bakabilen uzmanlaşmış kredi şirketleri var. Bu ödünç veren kurumlar, işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan ekipmanı düşük kredili donanım finansmanı sunarak, ikinci bir fırsat verebilir.

Büyüyen İşletmeler İçin Kötü Kredi Ekipmanları Finansmanı

Ekipman Finansmanı, operasyonları için gerekli ekipmanı satın almak üzere işletmelere verilen kısa vadeli kredilerdir (yaklaşık 3-5 yıl). Ekipman finansmanı, bir teminat kredisidir; bu, ödemelerin temerrüde düşmesi durumunda satın aldığınız ekipmanın geri alınabileceği anlamına gelir. Kredi teminat ile tahsil edildiğinden, borç verme şirketleri krediyi düşük risk olarak görürler ve standart bir krediyle karşılaştırıldığında daha düşük faiz oranları önerebilirler.

Bir ekipman kredisine hak kazanmak için, birinin en az 600 kredi puanı olması, en az 11 ay boyunca iş yapması ve 100.000 ABD doları gelir elde etmesi gerekir. Eğer krediniz kötü, ancak diğer iki şartı yerine getiriyorsanız, finansmandan faydalanma şansınız hala var. Bu gerçekten borç verenin finansal durumunuzu değerlendirmesine bağlıdır.

Ekipman finansmanı, özellikle alımlarını finanse etmek için yeterli sermayeye sahip olmayanlar için büyüme ve gelişme için başlangıç ​​ve küçük işletmeler için bir alternatiftir. Zayıf kredi puanınız düşükse, ekipman finansmanı almanız kredi puanınızı artırma şansı verir.

Kötü krediye rağmen ekipman finansmanı için onay şansınızı nasıl artırabilirsiniz?

Ekipman finansmanı için onay şansınızı artırabilirsiniz. Kredi durumunuzu iyileştirmek ve kredi veren kuruluşlara başvurunuzu güçlendirmek için yollar kullanarak, kredi şirketlerinin kredi başvurunuzu göz önünde bulundurmaları oldukça muhtemeldir. Uygulamanızı güçlendirmenin yolları aşağıdadır.

  11. YKS DENEME SINAVI 12.SINIF FELSEFE SORU ÇÖZÜMÜ (TYT - YKS)

1. Kredi sahibi iyi durumda olan bir müşteriyle uygulayın. Borç verenler, daha iyi bir kredi seviyesine sahip birisiyle başvuru yapıyorsanız başvurunuzu dikkate alabilir. Alıcı, gönderenin borçlu olarak eşit yükümlülüklere sahip olduğunu göz önünde bulundurarak kredi için güvenlik sağlayabilir.

2. Teminat için diğer varlıkları sunun. Diğer ekipman türleri veya hatta gayrimenkul mülkü gibi başka varlıklarınız varsa, teminat olarak sunabilirsiniz. Kredinizi güvence altına almak için başvurunuzu güçlendirir.

3. Daha büyük peşinatlar. Toplam kredi tutarınızı önemli ölçüde düşürmek için peşinat olarak yatırmak için yeterli paranız var mı? Daha büyük ödemeler sunabiliyorsanız, borç verenler sizi düşük kredili ekipman finansmanı için aday olarak kabul edebilir.

4. İş göstermenin kanıtı güçlü bir şekilde büyüyor. Geçen aylar için iyi bir gelir gösteren banka hesap özetleri gibi belgeler sağlayın. Borç verenler sürekli büyüyen bir iş görmek ister, bu nedenle talebinizi desteklemek için gelir tabloları ve diğer belgeleri sağlamak esastır.

5. Profesyonel yardım isteyin. Kötü krediyle, borç verenler size kredi almakta zorlanacaktır. Kredi puanınızı kontrol ettikten hemen sonra krediyi bile inkar edebilirler. Ancak, kredi uzmanlarından gelen doğru yardımla, kötü kredinizin ötesine bakabilecek doğru borç verenin elde edilme şansını artırabilirsiniz.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın