Makale Yazarken Kalın Olun

Technology in the hands of businessmen

Makaleler yazarken, kendinizi olabildiğince ifade etmek önemlidir ve bu cesur ve cesur olmanız gerektiği anlamına gelir.

Yazarken cesur olmanın kullandığınız fontla hiçbir ilgisi yoktur, bunun yerine yazma stilinizle çok ilgisi vardır.

İzleyicilerinizin işinize çekilmesini ve makalenizi okumak için yeterince ilgi duymasını istiyorsunuz, bunu yapmak için işinizi sunduğunuz şekilde utangaç ve çekingen olamazsınız.

Ancak, cesur ve çekici bir şekilde yazabilmek için konunuzu tam olarak anlamanız gerekir.

Başka bir deyişle, uzmanlık alanınızda bir otorite olması için gereken çalışmayı yapmanız gerekir, böylece hedef okuyucularınız makalelerinizi okuduğunda ikna edici bir şekilde bakıp ses çıkarabilirsiniz.

Kalın yazı ayrıca, yazmayı seçtiğiniz herhangi bir konu hakkındaki düşüncelerinizi ifade etmekten korkmamanızı gerektirir.

Gerçekte, ortalama bir okuyucu, bir makalenin asıl yazarı olup olmadığınızı ya da sadece tekrar yazıp yazmadığınızı bilmek için yeterince zekidir.

Yazma tarzınız kendi içinde bir niş ve okuyucular bundan etkilenebilir ve yazma tekniğinize ne kadar aşık olurlarsa, makaleleriniz o kadar çok ilgileneceklerdir.

Bu aşamada, makaleleri benzersiz bir şekilde yazmanın ne kadar mümkün olduğunu merak ediyor olabilirsiniz.

Gerçek şu ki, herkes benzersizdir, hepimizin kendine has davranışları ve deyimleri vardır, tek sorun çoğu zaman başkası olmaya çalışmamızdır.

Bir kahramanı, simgeyi veya idolü çoğaltmak insan doğasıdır. Bu yüzden çoğu insan gerçekten sadece başkalarını kopyalamak istiyor ve problem burada yatıyor.

Yazınızın kim olduğunuzun bir yansıması olması önemlidir. Doğal bir şekilde yazmalısınız, sizin için rahat.

Gerçekten kim olduğunuz olmayan bir yazı stili kullanmaya çalışmamalısınız, sonunda yazılarınızda gösterecek ve okuyucularınıza sahte olarak rastlayacaksınız.

Sadece doğal bir yazı stili bulduğunuzda, yazılarınızda kendinizi ifade edebilecek ve yazılarınızda cesur kalabileceksiniz.

Normal şekilde konuşmaya benzer şekilde yazarak başlamalısınız. İhtiyacınız olan tek şey bu olabilir, çünkü daha doğal bir yoldur ve bu şekilde yazmaktan kendinizi rahat hissedeceksiniz.

  Sağlık ve Zindeliğin Önemi

Zamanla ve birçok pratikle sanatınızı mükemmelleştirecek ve doğal olarak yaratıcı ve cesur bir şekilde yazacaksınız.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın