Motosiklet Airbrushing – Airbrushing Motosikletler İçin İpuçları

Bu yeni başlayanlar için rehber airbrushing motosikletlerini öğrenmeyi düşünen herkes içindir. Bir sanatçı olup olmadıklarına üzülmenize gerek yok.

Bir hava fırçası, çoğu alet gibi pratikte ustalaşılabilir. Ve çizim becerileri projektör ve şablonların kullanımıyla değiştirilebilir. Bu nedenle, bu alanı düşünen hiç kimse, sanatsal becerilere sahip olup olmadıklarından veya daha önce hiç airbrush kullanmamışlarsa endişelenmemelidir.

Birinin doğrayıcısını doğrudan boyamadan önce, bu sanat formunu uygulamak için pek çok materyal vardır. Çizim tahtası, bez çantalar ve hatta ahşap gibi nesneler heyecan verici yeni zorluklar sağlar. Farklı yüzeylerde boyamayı öğrenmek, çeşitli yüzeylerin boyaya ve maskeleme malzemelerine nasıl tepki verdiğini öğretir.

Kalkınan bir hava fırçası sanatçısı, araçlar üzerinde boyamaya hazır hissettiği zaman, sandallar, römorklar ve hatta çim biçme makineleri gibi üzerinde daha az sayıda araç uygulanabilir. İnsanlar kişiselleştirilebilmeleri için eşyalarını severler ve üzerlerinde ücretsiz yayınlanmış grafiklerin tadını çıkarabilirler. Bu aynı zamanda, olası ücretli işler için halka maruz bırakarak, işin markalaşmasını hedefleyen bir airbrush sanatçılarını başlatır.

Bir Çalışma Alanı Yaratmak

Öncelikle çalışma alanı hazırlığı ele alınmalıdır. İyi aydınlatma ve geniş açık alan zorunludur. Fırça ve kordonlarla dolaşırken içeri girecek hiçbir parça olmadığından emin olun. Gürültü sorunlarının da ele alınması gerekir, çünkü kompresörler yüksek ve diğerlerini rahatsız edebilir.

İklim kontrolü boya ve cilaların depolanması için önemlidir. Sıcaklıklar, ılık veya soğukta aşırıya ulaşmamalıdır. Aletlerin ve malzemelerin aşırı kir ve tozdan uzakta bulunduğundan emin olun. Akan suya erişimi olan bir temizleme alanı erişilebilir olmalı ve elektrik de mevcut olmalıdır.

İlk Sarf Malzemeleri ve Araçları

Başlangıçta sadece temel özellikleri satın alarak, bir kişi, bütçelerinde kalmasına yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olabilir. Daha yüksek son kalemler her zaman kullanılabilir durumdadır ve bir kişi veya bütçesi hazır olduğunda, işi kolaylaştırmak ve stil kabiliyetini arttırmak için satın alınabilir.

  Ağaç İşleme Planları - Herhangi bir Ağaç İşleme Projesini Başlatmaya Başlayanlar İçin Yararlı İpuçları

Herhangi bir satın alım yapmadan önce, internetteki ürünleri, boya gibi kesin kullanımlarını öğrenmek için araştırmak yararlı olacaktır. Satın alınacak ilk ürünler boya, hava fırçası, maskeleme malzemeleri ve kompresördür.

Bir sanatçının ayrıca eskiz yapması ve tasarımları planlaması gerekir. Bu yüzden birkaç büyük eskiz kağıdının ve özel olarak airbrushing için yapılan kağıt pedlerinin el altında bulundurulması önemlidir.

Araçlarda açık havada tutulacak olan işlerin, elemanlardan ve taş vb. Gibi sürüşlerden kaynaklanan hasarlardan korunması gerekir. Bu nedenle, bir bisiklet sanatçısı, uygulama için dış kaplama boyaları ve boya tabancası satın almalıdır.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın