Okuma, Yazma ve Kamusal Konuşma Daha fazla tedavi, geri çekilme veya hak edilmiş bir olay mı?

Baş parmaklarınızı uzatılmış bir uçakta, trende ya da otobüsle değiştirmek? Yazmaya ne dersin?

• Yaratıcı kişiliğinize bağlanmanıza olanak sağlayan bağlantı becerisini büyük ölçüde takdir etme fırsatını kaçırmayın! ** Kağıda kalem koyun ve parlak bir şiir, şarkı, hikaye veya tarifi yazın! Bugünlerde herkesin meşgul olduğunu iddia ediyor, kendini şımartmak için bile meşgul ya da yaratıcılığımızı bazı anlamlı yazılı pasajlara tasfiye etmek için çok meşgul olduğunu biliyorum.… Bu bir soru değil, bu daha çok bir açıklama. Bu günlerde, günleri boyunca sayısız olayın yaşandığı söylenemez. Her neyse, söylemek istediğim şey, yazının normal günlük olaylardan farklı bir şekilde bölümlere ayrılması gereken bir muamele, geri çekilme veya hak kazanılmış bir olay olduğu. Sadece söylüyorum … Yazmaktan hoşlanıyorum ve kamuoyunda konuşmak da bana mutluluk veren bir şey! Gündüzleri şaka yapan ve takas yapanlardan gerçekten keyif alıyorum. Ayrıca, kamuoyunun konuşmasının çok az, çok az bir kategoride olduğu sonucuna varırım.

*** Bir sınıfta, işte ya da bir grup insandan sorumlu olup olmadığınızı öğretin, gün boyunca halkla konuşma gerçekleşiyor. Buna “Fırsatı yakala!” Diyorum. Konuş ve dinle ve güncel olaylar hakkında çok daha fazla şey öğrenebilirsin, ya da sözlü sözlerini dinleyen insanın ya da insanların enerji alışverişinden kazandığın ya da sözlerini okuyan insanlar için kazandığın yüzünde yeni bir gülümsemeye kapılabilirsin. yazılmış metin.

***Halklar arasındaki iletişim şaşırtıcı, silahsızlandı ve insanların insan seviyesinde bağlantılarını sürdürmelerine izin veriyor. Hayatımızın büyük kısmı çevrimiçi olarak yeniden yönlendiriliyorken, konuşmalar sırasında canlandırıcı buluyorum. Bir bilgisayarı nasıl kullanacağımı, on-line alışveriş yapmayı ve araştırma yapmayı biliyorum, ancak bazen telefonu açmayı ya da kişisel bir alışveriş ile gerçek bir konuşma yapmak için bir tuğla ve harç dükkanına girmeyi tercih ederim. iletişim. Gerçeklerle yüzleşelim, insanlar daha az ve daha az okuyabilsin, bu nedenle, Evrene verdiklerimiz her zamankinden daha yoğun bir seviyede olacak. İnsan tarafınızı başka bir canlı ruhla paylaşmanın hala pek çok yolu var. Kitap okurken ve ya da kitap dinleyerek, kasetli olarak, bilgiyi alırken zihninizi dinlemenin ve kullanmanın, daha düşünceli, insan etkisi kazanmanın harika bir yolu olduğuna inanıyorum.

  Kişisel Finansmanın Anahtarı

Kitabınıza kasete eklenen insan unsuruyla, aklınız, beyniniz ve duygularınız, kitap kaseti deneyimi sırasında daha fazla zihinsel beceriyi işlemenize izin veren stimülasyon alır. Teyp kitaplarını almaktan gerçekten zevk alan birçok yaşlı vatandaş gördüm ve daha belirgin bir bilişe ve daha iyi hafıza hatırlamaya sahipler, belki de daha sessizce okurken, belki de insanlara daha fazla bağlanabilirler.. *** Aynı durum çocuklar için de geçerlidir, kitaptaki bir kitapçık deneyiminin sonunda bir yetişkinle bir soru sorma ve cevaplama seansı izlemekten çok hoşlanırlar. Bu olayları hesaba katarım ve elbette daha yoğun metin içeren bir teyp ile evrene daha fazla kitap koymak istiyorum. Teyp üzerine kitap yaparken renkli resimler ve müzikler eklemenin daha gerçek zihinsel uyarımlar sağladığını hissediyorum. Hepimiz daha fazla insani bağlantı kurmak istiyoruz, daha ilgi çekici olmak ve bakıcılar ve aile üyeleri tarafından bu aşırı iş zamanlarında daha fazla hassasiyet göstermek istiyoruz. Büyük dikkat ve özen göstermek ve en çok hak kazanan yaşlılarımıza, çocuklarımıza ve tüm müşterilerimize daha açık bir şekilde göstermek, genel olarak iyi bir anlam ifade ediyor.

Sizden ve bana sürekli bilgi sunan başkalarından öğrenmek hoşuma gidiyor! ~


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın