Özetle Arama Motoru Pazarlaması

Online pazarlama alanında oynayacaksanız, arama motoru pazarlaması gücünden nasıl yararlanılacağını anlamalısınız. Artık insanların istedikleri şeyleri bulmak için interneti günlük olarak kullandığı bir dünyada yaşıyoruz. Güçlü bir satış görevlisiyle yüz yüze konuşmak için bir mağazaya gitmeden önce, potansiyel işletme müşterileri, bir ürünün ihtiyaç duydukları tüm özelliklere sahip olup olmadığını belirlemek için bir ürün üzerinde kendi araştırmalarını yapmayı tercih ederler. Herkesin hedef pazarına pazar yapmasının en iyi yollarından biri, arama motoru pazarlaması aracıdır.

Motorlar aldatıcı bir yaratık. Belirli bir süre onların iyi taraflarında olabilir ve çevrimiçi pazarlama çabalarınızla gelişebilir ya da kalp ritmi damlasındaki kötü tarafına geçebilirsiniz. Tavsiyemi al; arama motoru güç santrallerinin kötü tarafına geçmek istemiyorsunuz. Aynı şekilde öfkeli hulk gibi bir yaratığa sahip olmanın, bu betaya yakın herhangi bir yerde bulunanların imhasına yol açabileceği gibi, yanlış bir şeyleri yanlış yapmak da web sitenizi sıralama sayfalarından silebilir. Örneğin, bir çevrimiçi web sitesi sahibinin Google’ın politikalarına uygun olmayan bir şeyi ifade ettiği anlamına gelen “Google Tokat” olarak bilinen bir terimdir. Bu dev, web sitenizi bu şekilde tokatlamak için bir noktaya geldiğinde, arama motorları sıralamasında geri kazanmak ve geri almak biraz zaman alıyor.

Özetle, arama motoru pazarlaması, tüm internet pazarlama profesyonelleri için öğrenmek için önemli bir beceridir. Ancak, oyunun tüm kurallarını öğrendikten sonra, işiniz asla aynı olmayacak.

  Vahşi Hayatı Tanıma

SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın