Sabah Erken CrossFit Egzersizi

CrossFit antrenmanınız günün ilk saatinizin bir parçası değilse, bir ton avantajı kaçırmış olursunuz. Daha sonraki bir egzersiz programını tercih etseniz bile, günün ilk 30 veya 45 dakikasını uygulayın ve sağlık ve verimlilik patlamanızı izleyin!

Bir sabah egzersiz rutini ve sağlıklı bir yemek sadece CrossFit programınızı değil, tüm hayatınızı bir üst seviyeye taşıyacak! Spor salonunun sabah erkenden açılmasının bir nedeni var. Sabah ilk işinizi yapmak, ardından iyi bir sallama veya hafif bir kahvaltı yapmak, üretiminizi değiştirmek için yapabileceğiniz en iyi şey olabilir. Programınızı açmanıza izin verecek ve gün boyunca metabolizmanızı ve enerjinizi hızlandıracak.

Birçok kişi sabah antrenmanını denedi, sadece solmaya ve birkaç gün veya birkaç hafta içinde bitmesine neden oldu. Çocuklar, iş, soğuk hava vs. .. hepsi yoluna girmiş gibi görünüyor. Birçok insan sabah antrenmanlarının sadece “yaşamsız” veya “daha iyi bir program” yapanlar için olduğunu düşünüyor.

Doğru, sabah ilk iş olarak CrossFit spor salonuna gidemeyen bazı insanlar var. Evde çocuklar ya da o kadar erken açılmayan bir spor salonu gibi sert taahhütleri olabilir.

Spor salonuna sabahları ilk olarak girme şansına sahip olmayanların seçenekleri var. Biraz daha erken kalkıp, başka hiçbir şey yapmadan 20 dakikalık “hareket” yaparak gününüzü nasıl değiştireceğine inanmayacaksınız. Bu, kısa bir yürüyüşe çıkmak veya hafif bir jimnastik yapmak gibi bir aktivite olabilir. CrossFit sporcunun ne kadar sert olduğunu biliyorum, bu yüzden bunun sizin için hiçbir şey yapmayacağını söylemeden önce, daha sonraki egzersizlerinize ek olarak hatırlayın. Bu öneri, sabahın erken saatlerinde spor salonuna kesinlikle gidemeyenler için.

Evinizdeki yaşam ve spor saatleriniz buna izin veriyorsa, ancak ilk şey için egzersiz yapmayacaksanız, kendinize bir kötülük yapacaksınız. Hepimiz Willpower ve Alışkanlıkları duyduk. Bunlar CrossFit katılımcısını sıradan bir atletten ayıran şeylerden birkaçı.

  "Yazma" Emir Değil, İlimdir - Salih Dülger

Bu sabah ritüel başlatmaya istekli olmak, bahsettiğimiz gibi bir değişiklik yaratmak için gereklidir. Onsuz, yeni programınız asmada ölecek ve ölecek. Her yeni kararda olduğu gibi, ilk birkaç gün iyimserlik ve enerji ile doludur. Birkaç gün veya hafta sonra, barikatlar çarptı ve yeni alışkanlığınızı uzatma olasılığı büyük ölçüde azaldı. Bu, sebat etmek için iradesini kullanmaya devam etmeniz gerektiğine göre, 4-5 hafta içinde bu yeni alışkanlığın günün doğal bir parçası olacağını ve zihninizin onunla savaşmayacağını bilerek.

Lütfen sabah ritüelini deneyin ve asla geri dönmeyeceğinizi garanti ederim. Üretiminizi bulacaksınız ve genel sağlık durumu fırlayacak!

Striving,

CrossFit Takımı

CrossFitDietTips.com


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın