Sağlığımızı Koruma: Alternatif Yaklaşımlarla Konvansiyonel Dengeleme

Yıllar önce, alternatif sağlık, endüstri ile yakından ilgilenmiştim ve sağlığımızı korumanın temel bileşeninden devlerin birçoğuna tanıtılmanın mutluluğunu ve ayrıcalığını yaşadım. Amerika Birleşik Devletleri dışındaki hemen hemen her medeni millet, bütünsel / alternatif yaklaşımların akıllıca bir kombinasyonunu kullanırken, geleneksel olanlarla, bu ulus, ağırlıklı olarak, yalnızca ikinciye odaklanır. Kesin olarak inanırken, bazı hastalıkların, özellikle de akut ve / veya hayatı tehdit edenlerin, alopatik ilaçlar, alternatiflerin istenmeyen yan etkilerin bir kısmı olmadan daha güvenli, daha akıllıca bir yaklaşım olabileceği durumlarda aşırı kullandığımız kimyasalların olduğu çok fazla sayıda durum vardır. Bunu akılda tutarak, bu makale, iyi düşünülmüş, odaklı, sağlıklı bir yaklaşımda bütüncül bir yaklaşımı kullanmanın neden anlamlı olduğunu kısaca düşünmeye, incelemeye, incelemeye ve tartışmaya çalışacaktır.

1. Akut hastalıklar: Bu rahatsızlıklar birdenbire ortaya çıkan ve hemen ilgilenilmesi gerekenler. Örneğin, enfeksiyonlar genellikle antibiyotiklerle en iyi şekilde giderilir, bu yüzden, şeylerden önce, kullanımdan önce potansiyel zorlukları ele alır ve ortadan kaldırırsınız. Bununla birlikte, antibiyotik gerekli olsa da, özellikle yan etkileri vardır, özellikle de gastro – bağırsak çünkü bunlar hem istenmeyen, hem de ihtiyaç duyulan, mikroplar, yani bakteri, bağırsak izinin florasını, midesini ve mide gibi bakteri gibi mikroplar vardır. Bu nedenle, birçoğu probiyotik kullanırken biri antibiyotik alır, mantıklı bir yaklaşımdır. Ayrıca, antibiyotik kullanmaya aşırı bağımlı olmamak için dikkatli olun, çünkü aşırı kullanım etkinliklerini azaltabilir. Seçenek ve alternatifleri kalifiye, sağlık uzmanınızla tartışın; böylece endikasyonları, kontra endikasyonları ve yan etkileri tam olarak anlarsınız.

2. Hayatı tehdit eden: Hayatı tehdit edici bir hastalık teşhisi konulursa, gecikmeden, doktorunuzun talimatlarını izleyin. Örneğin, kanser belirli yollarla ele alınmalıdır, ancak tedavi seçeneklerinizi, ayrıca her bir yaklaşımın pozitiflerini ve negatiflerini anladıktan sonra iyi düşünülmüş bir karar verin. Bununla birlikte, örneğin, bir kişi verildiğinde, radyasyon ve / veya kemoterapi vb. Anlar, bunlar genellikle genel bağışıklık sisteminizi zayıflatır. bu yüzden, konvansiyonel, alternatif yaklaşımlarla birleştirerek sonuçlarınızı en üst düzeye çıkarmak için bütünsel bir yaklaşım kullanmanın yollarını doktorunuzla görüşün

  Yatırım Yapmaya Başlamadan Önce Dikkat Edilecek En Önemli 7 Şey

3. Diğer rahatsızlıklar: Homeopati, bitkisel ilaçlar ve diğer yöntemler gibi alternatif tedavilere dikkat edin. Çoğu ülkede, hastalık olmadığında, hayatı tehdit eden ilk yaklaşım, istenmeyen yan etkileri olmayan en güvenli ilaçları kullanır. Akıllı bir tüketici, en iyi kişisel kararı verebilmek için mümkün olduğunca öğrenir.

Zihninizi açın ve sağlık ve sağlık için bütüncül bir yaklaşım düşünün. Açık fikirli, kendi çıkarlarınız doğrultusunda, ilerlemeye istekli misiniz?


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın