Şimdi Yatırım Yapmaya Başlayın! 5 Sizin İçin Etik Olarak Doğru Yatırım Uygulamaları

Yatırım yapmak kaçınılmaz olarak, ekstra paranızı kullanmanın en akıllıca yoludur. Aşamalı bir şekilde çok az miktarda para bile vade sonunda sizin için bir çok servet inşa edebilir ve net değerinizi artırabilir. Bu nedenle, zor kazanılmış paralarınızı verimli yatırımlara yatırma fırsatını asla kaçırmayın ve bugün mobil teknolojiyle anında yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Etik olarak doğru şekillerde daha az tasarrufla daha fazla getiri sağlayan daha fazla yatırım uygulaması var. Ayrıca, birçok uygulama ham finans, ticaret ve borsa konseptlerinden büyümekte ve ilgilenen yatırımcıların gerçek borsa yatırımlarına düşkün olmalarına yardımcı olmaktadır.

Yeni çağdaki tüccarlar ve yatırımcılar için ve tabii ki halkın servet limanlarını büyütmeye başlaması için birkaç popüler ve onaylı yatırım uygulamasının bir listesi.

Robinhood

Kullanıcıların büyük miktarda paraya ihtiyaç duyarak yatırım oyuna dahil olmalarına izin veren bir uygulama varsa, o zaman Robinhood'dır. Bununla beraber, kullanıcılar herhangi bir komisyon ödemeden ABD'de listelenen hisse senetlerinin yanı sıra ETF'leri de alıp satabilirler. Bu nedenle, her satın alma işleminde 10 ABD doları alan diğer tüm brokerlardan daha büyük ve farklıdır.

Saklamak

Yatırımlar için bir uygulamanın yanı sıra Stash, yeni başlayanlar için daha yüksek getiri elde etmek için nasıl tasarruflu bir tasarruf sağlayabileceği konusunda bir eğitim rehberi sunar. Kullanıcılara servet portföylerini nasıl geliştirecekleri ve yönetecekleri hakkında bir kural defteri sunar. Kesirli paylar, minimum hesap bakiyeleri ve değere dayalı yatırımlar en önemli özelliklerinden bazılarıdır.

meşe palamudu

Meşe palamudu, bir kerelik toplam yatırım yerine düzenli olarak katkıda bulunmak isteyenler için en iyi seçenektir. Kullanıcıların sadece bankamatik kartlarını veya kredi kartlarını bağlamaları yeterlidir ve her işlemi bir sonraki dolara çevirir ve fazladan veya “yedek değişikliği” yatırır. En karlı ve iyi yönetilen ETF portföylerinde bulunanları harcıyor. Hesap için ücretler de asgari düzeydedir, yani 5.000 $ 'dan daha az dengeli olan ayda 1 dolar. Böylece, Meşe Palamudu, sadece küçük bir miktar dolar ve bazen de bir miktar dolar ile çok tasarruf etmenize yardımcı olur.

  Vedik Matematik Sutraları

stoklamak

İstekli borsa oyuncularının hisse alması ve satması için eşsiz bir yaklaşımla geliyor. Kullanıcılar, uygulama aracılığıyla herhangi bir kuruluşun veya listelenen şirketin kesirli hisselerini satın alabilir. Aylık ücret ödemeden, ETF'ler ve tek hisse senetleri içeren yatırımlar için 1000 seçenek sunar. Gençlerin borsa oyununa dahil olmalarını teşvik etmek için özel olarak tasarlandı, Hisse senedi olanaklarının hediye edilmesi ve hisse senedi sepetinin diğerlerinin hesabına aktarılması.

M1 Finans

Başlayanlar için ücretsiz ticaret başlatmak için bir portföy oluşturmak için sağlayan harika bir uygulama. Kullanıcılar, hem stokların hem de ETF'lerin aktif bir portföyünü oluşturabilir ve bakımlarını yapabilir. Kullanıcılar M1 Finance aracılığıyla çeşitlendirilmiş bir portföy veya “özel pasta” oluşturabilirken, bununla birlikte kesirli hisseler de alabilirler.

Geleneksel olarak, yatırımlara kendinizi kaptırmak için, kazandığınız paralarınızı ihtiyatla yatırmak için bir broker veya en azından bir finansal danışmana ihtiyacınız var. Dolayısıyla, yatırımlar ve hisse senetleri alım satımı için sabit bir yaklaşım sunan bu uygulamalardan herhangi birinin asgari ücretle veya bedelsiz olması iyi değildir.

Uygulamalar işiyle ilgileniyorsanız, yeni başlayanlar, yetişkinler ve emekli kişilerin nakit akışlarını akıllıca tahsis etmeleri ve zaman içinde zenginlik kazanmaları için yardımcı olacak bir yatırım uygulaması fikri ile çıkmayı deneyin.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın