Treasure Island Florida'nın Yaban Hayatı

Treasure Island, Florida, çok çeşitli yaban hayatı ile dolu güzel bir plajdır. Deniz hayatından sürüngenlere, doğaseverlerin zevk alacağı bir sürü canlı var. İster sahildeki hayvan topluluğunu görmek isteme modunda olun, ister yerel balıkların bazılarını bağlamak isteyin, Treasure Island arzularınızı beslemek için harika bir yerdir. Türlerin birçoğu kıyıdan ayrılmak zorunda kalmadan gözlemlenebilir, ancak teknelerle uğraşanlar daha da şaşırtıcı yaratıklarla karşılaşırlar.

Balık – Treasure Island bir plaj topluluğu olarak, suların çevresinde gizlenen oldukça çeşitli türler var. Meksika Körfezi, şnorkelle yüzerek ve tüm sualtı canlılarına bakarak ya da bu lezzetli balıkların bazılarını yakalayan direğinizle oturarak bir gün geçirmek için en iyi yerlerden biridir. Normalde bu sularda bulunan balık türlerinden bazıları şunlardır:

 • Gruplandırıcısı
 • Snapper
 • eşkina balığı
 • Cobia
 • izin
 • Pisi balığı
 • palamut
 • Tarpon
 • Barracuda
 • Siyah Uçlu Köpekbalıkları
 • İspanyol Ustalığı

Memeliler – Treasure Island bölgesinde dolaşan balıktan çok daha fazlası var. Bu sevimli sahil topluluğunu da evi olarak adlandıran çeşitli memeliler var. Birçok insan, St Yunus'a, güzel yunus ve manatlara göz atmak için gelmeyi çok seviyor. Yunuslar, bölgeyi ziyaret eden birçok turistin ilgi çeken yerlerinden biridir. İşin iyi yanı, turistlerin çoğunun şanssız olması çünkü Treasure Island çevresindeki bir yunusun manzarasını yakalamak son derece kolay. Yunuslar oyunu sever ve suda yüzer ve plajdan kolayca anlaşılır. Yaz aylarında teknedeyken, bir yunus podunun teknenizin arkasında yüzmesi alışılmadık bir durum değildir. Manate'ler, insanların gezmeye her zaman uymayı sevdikleri başka bir yaratıktır. Yunustan biraz daha zor olsa da, bu “deniz ineklerinden” bir tanesini yakalamak nadir değildir.

Sürüngenler – Florida'nın bu bölgesini çağıran çok çeşitli sürüngenler var. Florida eyaletinde, hem zehirli hem de zehirsiz olmayan 45 farklı yılan türü vardır. Florida aynı zamanda en yaygın Loggerhead Turtle olan birkaç çeşit deniz kaplumbağasına ev sahipliği yapmaktadır. Florida sahilleri ABD'deki Loggerheads'ın% 80'ine ev sahipliği yapıyor ve Florida'da her yıl 68.000 yuva bulunuyor!

  Jelq Egzersizi - Jelqing için 5 Adım

Devletin etrafındaki vahşi yaşam bolluğu ile Florida, doğayı gözlemlemek için harika bir yer olabilir. Treasure Island ve Gulf Coast benzersiz bir hayvan grubuna sahiptir ve doğayı seven hiç kimse bu güzel yaratıkları özlememelidir. Yaban hayatı rahatsız etmemeyi ve onların doğal olarak yaşamalarını ve üremelerini sağlamalarını daima hatırlayın, böylece gelecek nesiller güzelliklerinin tadını çıkarabilir.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın