Ücretsiz Planlı Ağaç İşleme

Ücret planları ile çalışmak, ağaç işleme projenizi nasıl tasarlayabileceğiniz konusunda fikir verebilir. Ayrıca, projenizde kullanmanız gereken malzeme hakkında size bilgi vereceklerdir.

İnternette kullanıma hazır çok çeşitli ücretsiz ahşap işleme planları vardır. Ücretsiz ahşap işleme planlarınızı aldığınızda, onlardan ev geliştirme amaçlarınız için kullanabileceğiniz değerli bilgiler elde edeceksiniz. Bazı web sitelerinde amatör ahşap işçisinin harika bir ahşap işleme deneyimi sağlayacak deneyimlerini, ipuçlarını ve fikirlerini paylaştığını göreceksiniz. En yaygın kullanılan bazı ücretsiz ahşap işleme planları kitaplık planları, yatak planları, kulübe planları, tezgah planları ve eğlence merkezi planlarıdır

Kiraz Kitaplık planları. Vidalanmış ve birbirine vidalanmış 13 parçadan oluşur. Şekillendirme ve doğrama işleri, matkapla pres ve masa testeresi kullanılarak yapılır. Kitaplıkta piramitler en çok yazılar ve kaburgalar vardır. Kiraz ağacı normalde hafif olduğu için yapılarda kullanılır. Beyaz meşe gibi diğer ahşap türlerini kullanabilirsiniz. Bu kitaplığı oluşturmak için beyaz meşe kullanıyorsanız vidalar, vida deliği tıkaçları, kayraklar ve raflar gerekir.

Antika Masa planları. Berrak çam bu antika görünümlü güzelliği yapmak için kullanılır. Bu masayı yapmak için ihtiyaç duyacağınız araçlar, testereyi veya el testeresini, bitleri ve matkabı, sprey şişelerini, ıslak bez ve kemer veya yörüngesel zımparalayıcıdır. Bu masayı yapmak için gereken malzemeler arasında bacaklar, önlük, sabitleme şeritleri ve masa üstü bulunur. Ayrıca vidalar, rondelalar ve marangoz tutkalı gerekir ve ayrıca en az 8 askı cıvatası kullanmalısınız. Bu istediğiniz tablonun boyutuna bağlı olacaktır, önce boyutları seçmelisiniz, neye ihtiyacınız olacağını düşünün.

Dairesel Mutfak Masası Planları. Bu mutfak masasının yapımında masif siyah ceviz ağacı kullanılmalıdır. Yarıçapı 2 fit olan ve mükemmel bir daire olan masa üstü. Dairesel üst, lamine oluk derzleri kullanılarak yapılan ayaklı bir taban üzerine kuruludur. Bu ahşabın sıcaklığı, koruyucu bir finiş için tung yağı ve ardından poliüretan ekledikçe artacaktır. Bu antika masanın sanatsal tasarımı, resmi yemek tarzından çok daha çekici bulacaksınız.

  En İyi İnternet Hizmetini Belirleme: Başarılı Abonelik Parametreleri

Maun yatak planları. Bu ağaç işleme ana parçası herhangi bir yatak odası tasarımı için idealdir. Yatak maun ağacından yapılmıştır. Şık bir görünüme sahip olan yatakta kullanışlı ray askıları bulunur. Şilteyi desteklemek için bir dizi çıta gereklidir. Çıta kullanıyorsanız, kutu yay gerekli değildir. Şiltenin kalınlığı ve uzunluğu, yaptığınız yatağın boyutlarını belirleyecektir.

Mücevher Kutusu planları. Bu şık kılıf basit veya karmaşık bir tasarıma sahip olabilir. Evinizde yedek küçük ahşap panolar varsa, bu kutuyu kendi başınıza yapabilirsiniz. Kullandığınız tasarım karmaşık değil sürece bir mücevher kutusu oluşturmak için uzun sürmez. Bu bir arkadaş ya da eş için mükemmel bir son dakika hediyesi olabilir.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın