Yeni İletişim

Telekomünikasyon ve bilgi teknolojilerindeki küresel adım, en alaycı şüphecilere bile çok endişe verici olabilir. Yaklaşık yüz yıllık bir alanda, yirmi yıl önce ölen ve şimdi uyanan bir insanın, yüzlerce uyuyan, uyanamayan ve sığamayan efsanevi Rips Van Winkle'den daha fazla karıştığı bir sıçrama yaşandı. toplum.

Ancak bu dev adımla el ele, sevgili tuttuğumuz eski değerlerin aşağılanmasıdır. İlişkilerin otomasyonu günün sırası olmuştur. Birbirine yakın oturan iki kişi, fiziksel tartışma sanatını uygulamaktan ziyade Whatsap'ta sohbet etmeyi tercih edebilir. Doğal enerjinin etkileşimli akışı burada kısaltılmıştır. İlerleme getirdi, ancak ailelerin içine kriz getirdi. Soğuk entelektüel hesaplamalar dünyayı ele geçirdi. Başka doğal yollarla iletişim kurma imtiyazlı olanlar bile, makineleşmiş dünyada bunu zor buluyor.

Ancak, yaygın olmamakla birlikte, gelişmekte olan farklı bir iletişim türü vardır. Aynı zamanda basiret, basiret ve basiret, ve hatta düşünce biliş denilen nadir bir hediye de ince bir artış var. Ve bu kesinlikle çok uzak olmayan bir gelecekte artacak, çünkü gelecek seçkinlerin iletişim şekli olacak. Zaten birçok insan ruhsal görünümlerinde, rüyalarda ve uyanık saatlerde değişiklikler yaşamaya başlıyor. Bununla birlikte, bunlar kendilerini bu tür meselelerle meşgul etmiş, bazıları ezoterik duyuların yapay olarak uyarılmasında isyan eden mistik gruplara mensuptur. Maalesef, bazıları özellikle hayallerinde garip tepkiler yaşayabilir, yardımcılarının – sadece çok azı rehberlere sahip olmak için ayrıcalıklı olabilir – onları sipariş etmeye çağırmak için bu kadar çok deneyin. Ancak çoğunun iradesinin saflığı onların tasarruf lütfu olacaktır, ancak doğru yolu bulana kadar arınmadan çok şey geçebilirler.

Ve doğru yol, üç etkide tezahür eden Sevgi Yasası olarak özetlenebilecek olan yaratma yasaları hakkındaki gerçek bilgi yoludur: Çekim yasası, ekim ve biçme yasası ve çekim yasası. Her şey bu sevgi yasası altında tutulur, çünkü sevgi bu yaratımda var olan en büyük güçtür. Yani doğru: Amor Vincent Omnia. Aşk herşeyi fetheder. Çalışmada detaylar ve daha fazlası yer alıyor, ABD-ru-shin'den Hakikat Mesajı Üç ciltte.

  Doğru Meslek Seçimi Nasıl Yapılmalı? Eğitim Danışmanı Fatih AYTAÇ

O zamana çok yakınız.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın