2018'de en iyi Otomotiv Gereçleri

En iyi otomotiv aygıtları ve gizmos

Arabanızı donatmanız gereken en iyi araç gadget'ları

Bu yeni yılda, yalnızca güvenli ve emniyetli bir şekilde kullanabileceğiniz birinci sınıf otomotiv aletlerini kullanarak yalnızca orijinal otomobil aletlerini ve aksesuarlarını alışveriş yapmak hiç olmadığı kadar önemli olacak.

Çevrimiçi pazarda, bu sektörden yüzlerce ürün ve gizliliği tanımlayabiliriz, bunları kullanarak güvende kalabilir ve sürüş deneyiminizin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu yazıda, araç gereç endüstrisi ile ilgili en tanınmış ürünlerden bazılarını ortaya çıkarmak istiyoruz.

Neyse ki, tüketicileri seviyoruz, pek çok çevrimiçi mağazadan alışveriş yapabiliriz, güvenli ve güvenli, en önemlisi bu güvenli platformları tanımlamak, paranızı sahte veya düşük kaliteli platformlarda harcamak değildir. Ürün tanımının tamamını dikkatlice okumak için her zaman deneyin ve istediğiniz ürünlerin garantisi hakkında kontrol etmeyi unutmayın.

Otomotiv endüstrisinde her yıl daha güzel gelişmeler, yeni teknolojiler, araçlarınızda araç güvenlik sistemleri, araç aksesuarları gibi kullanılan araç gereçleri keşfedeceğiz. Uzun süre kullanabilecekleriniz ve bu ürünlerin yararları neler olduğuna karar vermeye çalışın.

· Taşınabilir jumper başlangıç ​​seti – Bu şaşırtıcı ürün, yalnız olduğunuz ve yanınızda kimse olamadığı durumlarda size çok yardımcı olabilir. Bu ürünü aracınız için kullanmak akıllıca bir yatırımdır.

Temel olarak, bu ürün aracınızı kolay ve güvenli bir şekilde çalıştırmanıza yardımcı olacak bir akü kaynağıdır. Sadece kelepçeleri aracın aküsüne bağlamalısınız.

Bunlardan en önemlisi, üreticinin tavsiyesinde aracınızı ücretli olarak 22 kata kadar güvenli bir şekilde çalıştırmaktır.

· Akıllı Araç Adaptörü – Otomatik marka tarafından geliştirilen bu harika cihaz – güvenli ve kolay kullanılabilen küçük bir araç adaptörüdür, bu öğeyi aracınızın yerleşik tanılama bağlantı noktasına takabilirsiniz. Bu aracı kullanarak aracınızla ilgili birçok teknik bilgi edinebilirsiniz.

  İşletme İletişiminde İyi Dilbilgisinin Önemi

Bu cihaz, farklı motor sorunlarını, uyarıları ve hataları belirlemenize yardımcı olabilir, size, size Bluetooth ile park ettiğiniz yer, gezi geçmişiniz ve daha pek çok bilgi yoluyla gösterebilir. 1996'dan başlayarak, bu ürünün birçok güncellemesi var ve periyodik olarak yeni ve taze sürümleri var.

· Tam kaplamalı ısıtmalı direksiyon kapağını keşfedin – Sizin ve sevdikleriniz için harika bir araç. Kış sürüşlerinde ellerinizi sıcak tutmanıza yardımcı olabilecek, pille çalışan tek ısıtmalı direksiyon kapağı.

Kolayca monte edilebilir, 14 1/2 inç ila 15 1/2 inç çapındaki standart tekerleklere uyar, on dakikada ısınır ve üç ısı ayarına sahiptir. Ürün 35 dakikaya kadar ısı sağlayabilir ve en önemlisi, aracınızın 12 volt adaptörünü kullanarak akünün yaklaşık üç saat içinde şarj olması önemlidir.

Otomotiv alet ve araç aksesuarları hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız, lütfen https://en.wikipedia.org/wiki/Automotive_engineering

Bu araçların bazılarını kullanarak sürüş deneyiminizi geliştirebilir ve aynı zamanda bazı sorunlara veya beklenmedik sorunlara hazırlıklı olabilirsiniz.

Pek çok işletme sahibi araçlarını bu tür cihazlarla ve otomotiv cihazlarıyla donatmakla ilgilenmiyor, ancak ilginç ürünleri okumak ve ilginç ürünler bulmak için zaman alacaklarsa, ne kadar yararlı ürünün uygun fiyatlarla satın alınabileceğini fark edeceklerdir. İyi şanslar!


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın