Ağaç işleri: Pazarda niş bulmak

Herhangi bir işte olduğu gibi, dikkatinizi müşterinin ne istediğine odaklamak önemlidir. Tüm başarılı işletmeler müşterileri için neyin değerli olduğunu bulmuşlardır. Ev tabanlı bir ahşap işinde farklı değildir. Eğer başarılı olacaksanız, tüm insanlar için her şey olamazsınız. Odak noktanızı daraltmalısınız, başka bir deyişle pazarda nişinizi bulmalısınız. bunu yapmak zor ama imkansız değil.

Şimdi büyük bir şirket veya girişiminizi destekleyen çok para varsa, bunu sizin için yapmak için bir firma kiralayabilirsiniz. Gerçi yüzleşelim. Ev tabanlı bir ahşap işine yeni başlıyorsanız, bunu sizin için yapmak için bir firma kiralamak için etrafınızda nakit dolu bir kova yok. Bu, kendi başınıza araştırmanız gereken bir şey ve bunu yapmanın birkaç yolu var.

Birincisi ve bence en önemlisi rekabetin ne yaptığını görmek. Diğer kalemle ağaç işleri hakkında konuşabilirsiniz ve bazıları size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyacaktır. Normalde bunlar kendine güvenen ve başarılı olan ve yeni bir adama el vermek ve kalite rekabetinin genel olarak sektör için iyi olduğunu düşünen girişimcilerdir. Sonra her şeyi yeleğe yakın tutan diğerleri var ve o zaman bile doğru soruları sorarsanız değerli bilgiler elde edebilirsiniz.

Zanaat şovlarına gitmek sadece bir değil, aynı zamanda gidebileceğiniz kadar çok her birinde iki veya üç ağaç işi vardır. Tüm günü olabildiğince çok zanaat gösterisinde geçirmeyi planlıyorum, farklı zanaat gösterileri öneriyorum çünkü farklı şovlar farklı ağaç işleri işletmelerini çekiyor. Gözlerinizi ve kulaklarınızı açık tutun, her şov türünde en iyi hangi ürünlerin satıldığını izleyin. Diğerlerinden daha çok satan ve ağaç işleme projelerinden en popüler olan ağaç işleri işini arayın. Bu, yerel pazara çok fazla fikir verecektir, bölgenizde satmayacak ağaç işleri projeleri yapmak için zaman ve para harcamak mantıklı değildir.

  Jarrah ile Ağaç İşleme

İnternet'in araştırma yaparken ne kadar değerli hale geldiğini biliyoruz ve yeni ahşap işleme işinizin diğer bölümleri söz konusu olduğunda, çok değerli olacak, ancak küçük ahşap işleme işiniz için niş bulmak söz konusu olduğunda, sadece Tartıştığımız zemin yöntemlerinde bot gibi çalışmıyor.

Bir niş seçmek, çabalarınızı odaklamanıza ve ödülünüzü gözetmenize izin verir ve buradaki ödül, karlı bir ağaç işleme işine yol açan doğru ağaç işleme projelerini seçmektir.

Artık niş önemli olduğu zaman internet önemli hale geldiğinde, ürün hattına yönelik bir web sitesi oluşturmak ve satış için dönüştürecek sitenize trafik çekecek çünkü kritik SEO (arama motoru optimizasyonu) inşa etmek istiyorum .

Nişinizi seçmek çok önemlidir ve ağaç işleme girişiminizi planlamanın bir başka önemli bileşenidir. Doğru planlama başarılı olma şansınızı artırır.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın