Amerika yerlileri sanat ve zanaat, onlar fikir işçiliği en iyi çocuklar mı?

Projecting The Future. A hand holding a holographic projection.

Genellikle California'ya seyahat ederken, doğal yollar nedeniyle gitmek için en sevdiğim yol olan Route 66'yı seçerdim. Sık sık kendimi otoyol boyunca bir karakolda dururken ve Amerikan yerlilerinin sanat ve zanaatlarına hayranlıkla görüyorum. Zihnimde, küçük bir çocukken bu doğanın sanat ve zanaatlarını yaratmayı öğrettiğim bir zamana geri döndüm.

Bence çocuklarınıza öğretebileceğiniz en iyi el sanatlarından biri Hint el sanatları yapmaktır. Kızılderililer sanat ve zanaat kompleksi çok basit arasında değişir. Bunun Hint sanatlarına ve el sanatlarına katkıda bulunan çok sayıda Amerikan Kızılderili kabilesinden kaynaklandığına inanıyorum. Bu aynı zamanda çocuklarınıza Amerikan tarihi ve güzel insanların geleneği ve maneviyatı hakkında bilgi vermenin iyi bir yoludur.

Çocuklukta çalışmak için en sevdiğim sanat ve el sanatları projelerimden biri, mokasen yapmaktı. Bir ayakkabı gibi bir şey yapmanın çok düzgün olduğunu düşündüm. Bir çift mokasen çiftimin bir iki haftadan daha uzun süre birlikte kalmamasına rağmen ve çömleklerimi doğru şekilde şekillendiremedim. Hala Amerikan Kızılderilileri sanat ve zanaat yapmaktan zevk alabildim.

Karakolda arama yaparken aklıma gelen ana detay, izci yöneticimin bana ne kadar iyi zaman gösterebildiğini ve diğer kültürleri öğrenme ve açık fikirli olma becerisini aşılayabilmemdi.

Yani, eğer çocuklarınızla sanat ve el sanatları projesine başlamayı düşünüyorsanız. Önerebileceğim en iyi şeylerden biri de Yerli Amerika Yerlileri sanat ve el sanatlarına bakmak. Siz ve çocuğunuz için harika bir öğrenme deneyimine dönüşmeli ve asla unutamayacakları bir şey olmalıdır. Unutmayın, yapılacak en önemli şeylerden biri, onlara yapılan gerçek işçilik hakkında küçük bir tarih öğretmektir.

  Cindy Crawford'ın Anlamlı Güzelliği ve Geri Kazanımı! Hangisi daha iyi?

SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın