Aptal Çocuklar El Sanatları Çocuklarınız Sevecek, Ama Büyük Bir Karışıklık Yapmayacak

Çocuklarınız için saçma ve eğlenceli çocuk el sanatları için fikirlere ihtiyacınız var ama onların büyük bir karışıklık yapmalarını istemiyorsunuz – ne yapıyorsunuz? Onlara bir renk kutusu ve bir boyama kitabı verebilir ya da bu saçma olmayan 20 saçma çocuk el sanatından oluşan bir listeden bir zanaat fikri kapabilirsiniz.

Karışıklık ücretsiz her anneye farklı bir şey anlamına gelebilir. Benim için boya yok, küçük kağıt parçaları yok, sıvı yok ve kalıcı iz yok.

Diğerleri için boncuk yoktur, boya kalemi yoktur, yapışkan değildir ve kesinlikle bir mermi nesnesi ya da bir kardeşe karşı silah olarak kullanılan bir şey değildir.

İplik El Sanatları Çocuklar İçin Fikirler

Bu el sanatları için ihtiyaç duyulan tek şey bir iplik yumağı ve bir makas. Bir çatal, bir karton parçası kullanarak basit bir ponpon yapabilir ya da çocuk dostu ve stressiz bir el sanatları için ponpon yapıcıya yatırım yapabilirsiniz.

1. İplik ponpon

2. Parmak Örgü Bilezik (Kolye)

Karışıklık ücretsiz kağıt el sanatları

Kağıt el sanatları iki şekilde de gidebilir – basit ve eğlenceli veya sinir bozucu ve dağınık.

3. Dünya Garland'ında Eller – Çocuğun elini kolayca izlemek, kesmek ve bir kiraz kuşu oluşturmak için dizmek

4. Kağıt Katlama – Sıçrayan kurbağa veya ninja yıldızı gibi hızlı ve kolay kıvrımlar için YouTube'daki bazı origami videolarına göz atın

5. Zentangle – Bu zanaat yetişkinlerin bile yapabildiği kadar basit. Kare bir kağıt, bir kalem veya kurşun kalem kullanarak, benzersiz bir sanat eseri yaratmak için çizgiler, daireler ve başka şekiller ekleyin

6. Bıyık – bıyık yazdırın ve yüzünüze doğru tutun. Aptalca eğlence için, fotoğraf çekmek.

  Egzersizler ve Egzersizler - Sabit Bir Egzersiz Makinesi Seçerken Nelere Bakmalı?

7. Kağıt torba arkadaşları (balık, korsan vb plastikle doldurulmuş veya şişirme torbası)

8. Süper Kahraman Parmak Kukla – Bir parça kağıda al ve biraz pelerin yap, anında bir süper kahraman için çocuğunun parmağına bantla.

9. Kağıt Çiçekler – çiçek çizin ve kesin

Çocuklarınızın Gülümsemesini Sağlamak İçin Aptal El Sanatları

10. Toilet Roll Dürbün Ben Casus – bir çift dürbün yapmak ve “I Casus” oyunu oynamak

11. Güneş gözlükleri (pırıl pırıl gözler) – bir çift dolarlık mağaza gözlük alın ve pırıl pırıl gözlerin anlık saçma gözlükler için gölgelere yapıştırılması

12. Bir Gülümseme Ekleme – bir parça kağıda veya kartona aptalca bir gülen yüz çizin ve bir Popsicle çubuğu ekleyin ve tüm aptal yüzlerinizle bir fotoğraf çekin.

Çocuklar İçin Boru Temizleyici El Sanatları

13. Kelebek – Bir kahve filtresine ve bir boru temizleyicisine ihtiyacınız var. Boru temizleyiciyi filtrenin ortasına ekleyin ve bir kelebeğe şekil verin

14. Boru Temizleyici Bilezikler, Yer İmleri ve / veya Çubuklar – boncuklara ve boru temizleyicisine ihtiyacınız var. Bir ucu düğümleyin, boncuklarınızı ekleyin ve diğer ucunu düğümleyin. Bir değnek için, bir ucu şekillendirin (yıldız veya kalp) boncuklarınızı ekleyin ve ucu düğümleyin.

Biraz karışıklık ücretsiz etiket el sanatları

15. Çıkartma Peyzaj Sanatı – Çocuğunuzun bir arka plan çizmesini, çıktısını almasını veya dergiden bir sahneyi kesmesini sağlayın. Sadece çıkartmalar ekleyin.

16. Koli Bandı – renkli ve dekoratif koli bandı ve ihtiyacınız olan tüm kağıtlar

17. Çıkartma Kitapları – 8 ½ “x 11” kağıdı bir parçaya dörde katlayın ve kesin. Bir tarafı zımbala. Bir kapak yapıp her sayfaya çıkartma ekleyin.

Geri Dönüşümlü Karton El Sanatları

  HPMC Kapsülleri - Jelatin Kapsüllerine Bir Alternatif

18. Yer imleri – yer imlerini kesmek için eski kraker kutularını veya tahıl kutularını kullanın. Çocuğunuzun onları süslemesine izin verin ve üstüne bir kurdele ekleyin.

19. Karton parmak kuklası – eski bir mısır gevreği kutusunun dibinde iki parmak deliği bulunan bir dikdörtgeni keserek. Çocuğunuzun kendi küçük arkadaşını çizmesine ve oynamasına izin verin.

20. Fotoğrafçı (karton) – bir kamerayı kesin ve fotoğraf çekimine devam edin

Çocuklu el sanatlarının dağınık olması gerekmez. Hepinizin hazır olduğunu yapın ve temiz sürümler yapın. Verilen basit malzemeler sayesinde çocuklar kendi aptallarını eğlenceli hale getirmek için hayal güçlerini doğal olarak kullanırlar.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın