Bütünsel Güzellik – Genel Bakış

Projecting The Future. A hand holding a holographic projection.

Güzellik cildinizin derinliklerinde yatmaktadır – annelerimizin söylediği şey budur, çoğunuz bu hızlı tempolu dünyada eski yulaf ezmesi fırçaları ve çavdar ekmeği ve yumurta sarısı ile yapılan cilt sıkılaştırıcı paketler için bir kapsam olmadığını kabul edersiniz. Her şeyin paketlenmesini ve teslim edilmesini tercih ediyoruz; gıdalardan güzellik ve cilt bakım ürünlerine kadar. Bu ev yapımı fırçalama yapmak bugünlerde büyük bir angarya olarak kabul edilir ve kimse bunu yapmak istemez.

Stressiz yaşam, şifa ve güzellik fikrine inanan insan ırkının büyük bir oranı olmasına rağmen, yüz asansörleri ve Botox çağında yaşıyoruz. Çoğumuz bir geçiş yaptık ve günümüzde en son enzimler, peptitler, nano parçacıklar ve cilt vitaminleri için dermatoloğa bağımlıyız. Tüm bu temel bileşenler elimize ulaştığında, kırışıklık, yaşlanma lekesi veya leke belirtisi olmayan genç ve parlak bir cilde sahip olmamalı mıyız? Diyet, uyku, cilt bakım rutininize ve kullandığımız yağa hala dikkat etmemiz gerekiyor mu? Cevap kesin bir evet.

Son birkaç on yıldır, kozmetik endüstrisi, özellikle kadınlar (güzellik bilinçli seks) olmak üzere tam anlamıyla beyinleri yıkadı. Güzel paketlenmiş şeylerin güzelliğimizi geliştirmek için bazı doğal büyülü özelliklere sahip olduğuna inanmak için özel olarak eğitildik. Bu ürünlere veda etme ve bütünsel çözümler bulmak için kendi bedenlerimize ve yaşam tarzımıza bakmanın zamanı geldi.

Çok istekli güzellik çözümü bütünsel cilt bakımında yatmaktadır. Terim “bütünsel”, bilişimizin çok ötesinde geniş bir yelpazeyi kapsar – bir bireyin fiziksel, sosyal ve psikolojik yönlerini içeren bütünüyle ilgilenme kavramını ifade eder. Güzellik söz konusu olduğunda, sonsuz gençlik ve genel refah için tüm sistemi (beden ve zihin) dikkate almak zorunludur. Yerel bir mağazadan satın alınabilecek bir şey değildir; senin içinde yatıyor. Görünüşünüze yansımasına izin vermek için iç güzelliğinizi nasıl geliştireceğinizi öğrenmelisiniz.

  Kırsal Amerika için Yüksek Hızlı Uydu İnternet Erişimi

Bütünsel güzellik beslenme, sağlıklı yaşam, beslenme ve güzelliğin mükemmel bir kombinasyonudur. Bunlar, dış güzelliğe de katkıda bulunan sağlıklı sağlığın yapı taşlarıdır. Kompozit beslenme, stres giderici teknikler, uyku ve beslenmenin muazzam iyileştirici güçleri derhal cildinize yansımaya başlayacaktır.

Kısacası: Sağlık ve güzellik birbiriyle ilişkilidir. Zayıf kalmak için kahvaltı yapmadan ofise gitmek hiç de olumlu bir fikir değil. İşte burada bütünsel güzellik kavramı ön plana çıkıyor ve bütünsel yaşam tarzının en iyisi olduğu bir gerçektir.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın