Çocuklara ve Gençlere El Sanatları ile Kar Öğretimi – Öğrenilebilecek 5 Değerli Ders

Çoğu insan zanaat kelimesini duyar ve hemen “hobi” veya “eğlenceli” düşünür. Bu doğru olsa da, sadece eğlence için daha fazlası olabilecek bazı el sanatları vardır.

Herhangi bir okul çağındaki çocuğu olan ebeveynler, yaşlarına bakılmaksızın, tüm öğretilebilir derslerin yalnızca ders kitaplarından öğrenilemeyeceğini kabul eder. Hayattaki en iyi derslerden bazıları ders kitabı dışında, hatta ders dışında da öğrenilir.

Aşağıda satılık el sanatları yapımından kazanılabilecek beş ders bulunmaktadır.

1. elle öğeleri üreten değeri.

Bu, iyi yapılmış bir işten gelen gurur ve başarı hissini içerir. Zor kazanılan tüm çabalarınızdan memnun olan mutlu bir müşterinin memnuniyeti hissi.

2. İlgili parasal değer.

Bu, ideal olarak en uygun maliyetli fiyata yapılması gereken, gerekli malzemelerin toplanmasını da içerir. (Kuponlarla alışverişi veya satışta ürün satın almayı içerebilir.) Ayrıca, bu ders, satın alınan malzemelerin en az miktarda boşa harcanan malzeme için dikkatli kullanımını öğretir. Ayrıca paranın değiş tokuş edildiği gerçek satış süreci de kazanılabilecek başka bir parasal derstir.

3. Arz ve talep dersi.

Bu ders, ilk sarf malzemesi yatırımınızla akıllı kararlar vermenin önemini öğretir. Kaç ürünün sattığına göre kaç ürün satın alınabileceğini belirler.

4. Zor ama akıllıca bir öğrenme dersi, zor kazanılan kârlarla en iyi ne yapmalı?

Bu ebeveynler için bile zor bir karar olabilir. Kazanılan parayı biriktirir miyiz? Kazanılan parayı harcıyor muyuz? Yoksa kârı tekrar projeye mi yatırıyoruz?

5. Müşterilerle etkileşim, çocuklara gelecek yıllarda hizmet edecek bir “iş anlayışı” öğretir.

Bir öğeyi elle ürettiğinizde, bunun dolar değerini gerçekten siz belirleyebilirsiniz. Her zaman iki durum ortaya çıkacaktır. Birisi öğenin değerini adil bir fiyat için kabul eder veya birisi fiyatınızı müzakere etmeye çalışır.

  Motosiklet Kılıfı Kullanmanın Önemi

Çoğu çocuk ve genç, geniş spektrumlu bir projeyle sunulduğunda hızlı öğrenir. Çok değişkenli ve geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilen bir tekne, hayatta birçok ders vermek için en uygunudur. Ayrıca, çok fazla reklam ve emek yoğun pazarlama olmadan hızlı bir şekilde satan el sanatları üretmek sadece eğlencelidir. Kar üreten ve ders veren el sanatları ararken herhangi bir projeye başlangıçtan bitişe kadar geçen süre de dikkate alınmalıdır.

“Sadece eğlence için” dışında birçok ders veren mükemmel zanaat bulmak çok faydalı olabilir. Kar, herkesin birlikte çalışma çabalarından kazanıldığından, birçok ebeveyn hızla her yaştan istekli ve istekli öğrencileri bulacak.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın