Doğu Afrika Yaban Hayatı Safarisi

Turizm endüstrisi Kenya'da hızlı bir şekilde büyüyor ve onunla birlikte, sektöre yardımcı olacak birçok şirket var. Bunlar arasında turlar ve seyahat şirketleri, araç kiralama şirketleri ve konaklama işletmeleri yer almaktadır. Turizm endüstrisinin ortaya çıkışından beri ülkeye gelen çok sayıda safari şirketi var. Bunların çoğu müşterilerine uygun fiyatlar sunuyor. Kenya'daki bu şirketler arasındaki rekabet bu işi uzun vadede kârlı hale getirdi. En popülerlerinden biri Doğu Afrika yaban hayatı safarisidir.

Doğu Afrika yaban hayatı safarisi, özel ve kişiselleştirilmiş safariler için Kenya'da kurulmuş bir tur şirketidir. 1970'lerin başında, Kenya'da yetiştirilen ve eğitilen bir İngiliz olan Jock Anderson tarafından kurulmuştur. Bu şirket her müşterisinin ihtiyacını karşılayacak şekilde düzenlenmiştir. Mekanı gezen çeşitli turizm gruplarına ev sahipliği yapan gezici kamplar, gezici kamplar ve kalıcı kamplar var. Her fırsatta tüm ziyaretçiler için yemekler vardır. Yemekler, Doğu Afrika yaban hayatı safari şirketinin kiraladığı profesyonel Afrika şefleri tarafından hazırlanmaktadır. Ayrıca ziyaretçilerin tur sonrası soğuk içeceklerin tadını çıkarabilecekleri yemek çadırında eksiksiz bir bar bulunmaktadır.

Çadırlarda kalmak isteyen ziyaretçiler için, bitişik verandalar ile böcek geçirmez çadırlar sağlandığından, böcek endişesi yaşamazlar. Ziyaretçilere bahar yatak çarşafları ve en boşluklar sağlanmıştır. Her odanın kendine ait bir duşu ve hareketli bir tuvaleti vardır; türünün ilk örneği. Şirket ayrıca turistlerin özel bir çiftlikte veya çiftlikte kaldığı özel bir kampa sahiptir. Şirket, ziyaretçileri ziyarete çıktıklarında yönlendirmek için kullanılan çeşitli araçlara sahiptir. Parkın güzelliğini görmek için bol miktarda bacak odası, konforlu koltuklar ve büyük yan pencereler ile tasarlanmıştır.

Bu şirketle safariye giderken, ziyaretçilerin taşıması gereken birkaç şey var. Pantolon gibi kıyafetler, bunlardan birinin kalmayı planladığı gün sayısına göre taşınır. Yürüme, hafif ceket ve uyku kıyafetleri için bir çift spor ayakkabı da taşınmalıdır. Çamaşırlarını yıkamak isteyenlere istek üzerine çamaşır tozu sağlanmaktadır. Dürbünler, kameralar, el fenerleri, güneş perdeleri yüksek faktörler ve güneş gözlükleri de taşınacaklar listesinde olmalıdır.

  Plastik Torbaların Yaban Hayatının Ölümü Üzerindeki Etkisi

SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın