Ekipman Finansmanı: Blind Date veya Office İçin Çalışıyor?

Ekipman finansmanı veya işletme sermayesi kredisine başvurmak, diğer kişiye yalnızca kendinizle ilgili en iyi şeyleri söylediğiniz ve o kadar yıldız olmayan parçaları çıkardığınız kör bir tarihte olmak gibi olmamalıdır. Başvuru sürecinin analojisi, bu dolaplarda saklanan her şeyin ortaya çıktığı kamu ofisine koşmak gibi olmalı. Tüm kartlarınızı masaya yatırmanız mantıklıdır, çünkü uzun yıllar önce olsa bile, bir vergi yasasının veya temerrütünün geç keşfi, onay için şansınızı azaltabilir. Ayrıca, o finans acentesiyle tekrar çalışma şansınızı azaltabilir.

Zamanınızı ve ödünç verenin zamanını boşa harcamamanız için, işletme finansmanı başvurusu yaparken başlangıçta olumsuz olan her şeyi açıklayın. Mümkün olduğunda bu etkinliklerle ilgili ayrıntıları içeren açıklamaları ekleyin; Tıbbi bir sorun veya uzaklaşan kilit bir müşteri, işinizde finansal bir düşüşün geçerli nedenleri olabilir ve bazen onay almakla üstesinden gelinebilir. Belgeniz varsa; açıklamalarınızı desteklemek için mektuplar, ifadeler vb. meydana gelen olumsuz şeyler için açık bir dava açma şansınızı güçlendirecektir. En azından çaba gösterecek ve birçok başvuru sahibinin hafife aldığı isteğinizin “karakter” kısmını oluşturacaktır. Unutma, bu bir insan işidir ve algı hala denklemi ekler.

Olumsuzlukların bu kadar önemli olmadığı durumlarda, çözülemeyecekleri durumlarda, zamandan ve emekten tasarruf etmek için “B” planının başlatılabilmesi için en kısa zamanda bilmek en iyisidir. Her zaman hafif veya ağır kredi sorunlarıyla müşterileri onaylamada uzmanlaşmış, yüksek riskli borç verenlerin kullanılmasını içeren bir “B” planı vardır. Yüksek riskli borç verenden gelen bir teklif kabul edilemezse, zamandan ve emekten başka, sizin tarafınızdan herhangi bir masraf olmadan kısma seçim yapma hakkınız vardır.

İş dünyasında, yaşamın diğer bölümlerinde olduğu gibi, amaç da hızlı ve verimli bir şekilde olumlu sonuçlar elde etmektir. Ekipman alımınızın veya genişlemenizin onaylanıp onaylanmayacağını ne kadar erken anlarsanız, iş başarınız için diğer stratejilere o kadar hızlı geçebilirsiniz. Birçok şirket için acı noktasının, çoğu zaman kaçınılması mümkün olmayan evrak işleminden geçtiğini biliyoruz, ancak geçmişte yaşadığınız sorunları paylaşırsanız, birçok finans acentesi profilinizi kredi çekmeden veya tamamlama gerektirmeden önizleyebilir. Onaylanıp onaylanamayacağınıza dair iyi bir fikir vermeden önce mali paket. Bu şekilde, kağıt karışıklığından geçmek zorunda kalırsanız, muhtemel bir onay alınacağını bileceksiniz.

  Hayalini çizen minik ressamlar ödüllerini aldı

SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın