Güzellik ve Karakter – Bölüm 1

Bir kadının Yüce Tanrı korkusu olmadan yaşaması boşuna. Tanrı korkusu olmayan bir kadın kocasından asla korkamaz ve ona saygı gösteremez. Tanrı'nın bir evde bilinci, başarılı bir evlilik ile başarılı olmayanlar arasındaki farkı yaratır.

Çoğu kadın güzelliği, kariyeri, pozisyonu ve nüfuzunu kocasıyla savaşmak için bir silah olarak kullanır ve bugün ne olursanız olun size kutsallık ve güç veren Tanrı olduğunu unutmaz ve İncil de karakteri olmayan güzel bir kadını boşuna olarak tanımlar.

Güzelliği ve karakteri kişiselleştirmeyi ve çalının etrafında dövülmeden her ikisini de yaşam savaşı için bir yüzük içine koymayı seviyorum; Size söylüyorum, karakter savaşı kazanacak. Güzelliğin bir kadını saraya götürebileceğini biliyor musunuz, onu orada tutabilen ve sürdürebilen tek karakter. Yaşam, eğitim, taşıyıcı, nüfuz ve zenginlik durumunuz ne olursa olsun kadın, karakter olmadan hepsi boşuna. Karakter sizin itibarınızdır, yalan söylemez ve hiçbir erkek karakteri olmayan bir kadına dayanamaz, güzelliğiniz tarafından aldatılabilir, ancak zamanla, onu mutlu edebilecek bir karaktere sahip bir kadına özlem duyacaktır.

Karakter paranın satın alamayacağı bir erdemdir. Özellikle evlilikte hayatın en iyisine sahip olmak için geliştirirsiniz. Karakteri olmayan bir kadın, tek bir ungodly eylemle evliliği de dahil olmak üzere, çalıştığı her şeyi kolayca yok edebilir. Şeref ve haysiyet bir kadın karakterli bir kadındır.

Başarılı çiftlerin hayatlarını incelemeli ve bilmediklerini ve ne yaptıklarını öğrenmelisiniz. Evliliklerinde iyi durumda olan kadın ve erkeklerin yazdığı kitapları okumayı öder. Mükemmel bir evlilik yoktur, ancak karakteriniz ve Tanrı korkusu ile evliliğinizi mükemmel hale getirebilirsiniz. Evliliğiniz, büyümek ve hayatta kalmak için yeterli beslenmeye ihtiyaç duyan ihale bir bebek gibidir, bu nedenle karakteriniz evliliğinizin ihtiyacı olan tüm besindir.

  Çocuğunuzun Teknoloji Bağımlılığından Kurtulmasına Yardımcı Olacak Beş Tavsiye

Evliliğinizde dünkü hatayı bırakarak bugün karakteriniz üzerinde çalışabilirsiniz.

Kocaný ona karţý olabilecek suçlardan affet.

Evliliğinizi yok etmemeye karar verin, onu inşa edin, çünkü Tanrı'nın sizden beklentisi budur.

Kocanıza karşı tutumunuzu olumlu yönde değiştirin ve tekrar sevmeye ve ona bakmaya başlayın

Gerçek tövbenizle sevgisini, güvenini ve güvenini tekrar kazanın.

Ona seks yapmayı reddetme.

Mutlu bir ev için bu anahtarlara devam ederseniz, evliliğinizden kaçan sevinci yaşayacaksınız. Unutmayın, aşağıda listelenen bazı e-kitaplara gidin, size çok yardımcı olacaklar.

Tanrı seni korusun.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın