Herkes Alternatif Bir Yaşam Biçimini Hak Eder

Yaşamlarımızı, içinde yaşadığımız ve geçimini sağladığımız topluluğun önyargılı kavramlarına uyma ihtiyacının getirdiği bir yaşam sürüyoruz. Bu tamamen gerekli olsa da, herkesin alternatif bir yaşam tarzı olmalıdır. Enerjimizi ve yaşam sevincimizi telafi etmenin pratikte tek yolu budur. Alternatif bir yaşam tarzı, sıra dışı bir şey değildir. En azından, kendin olmak, gündelik hayatın zorluğu ve dayatmalarıyla başa çıkmak için kendini hazırlamanın tek yolu olduğu için olmamalı.

Bu nedenle gardırobunuzda bazı lateks kıyafetler bulundurmak, arada bir alternatif bir yaşam tarzı yaşamak için iyi olabilir. Nadiren lateks taksanız bile, giydiğinizde benzersiz bir birey olduğunuzun farkına varırsınız. Bu izlenim, lateksin geleneksel tekstillerden farklı bir dokuya ve gövdeye sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Canlı bir şey, cildinizin bir uzantısı gibi geliyor. Lateks giydiğinizde kumaş size dönüşür. Aynı zamanda kumaş sizi, sadece bir lateks giysinin verebileceği alternatif bir yaşam tarzı ile en iyi şekilde sergilenen bir yaşam duruşuna sahip bir kişiye dönüştürüyor.

Lateks giysiler, alternatif yaşam tarzınıza uyacak şekilde farklı şekillerde tasarlanabilir. Sıkı beden takımları veya bol bluz ve paltolarınız olabilir. Lateks spor takımlarının yanı sıra lateks mayo da vardır. İster inanın ister inanmayın, lateks yatak takımları bile var. Bunlar bir lateks yatak şiltesi ile kullanmak için ideal olacaktır.

Alternatif bir konfor ve sıcaklık yaşam tarzı için, lateks en iyi seçenekleriniz arasındadır. Kumaş yumuşak ve süngerimsi. Vücut ısınızı tüketmeden vücudunuzu ısıtır. Aslında soğuk bir gecede battaniyeler için daha iyi bir seçimdir.

Bol lifli kumaşların ne kadar sıcak olduğunu duymuş olsak da, hareket etmediğiniz sürece sadece sıcaktırlar. Lifli kumaşların içinde hapsolmuş hava vücudumuzdaki ısıyı emer ve bu da bizi yalıtır ve sıcak tutar. Bununla birlikte, hareket ettiğimizde, sıcak havayı kumaştan dışarı atma eğilimindeyiz. Soğuk hava onların yerini alır ve vücudunuz bu yeni hava katmanını tekrar ısıtmak zorunda kalır. Uzun vadede, tüylü battaniyeler vücut ısınızı düşürebilir.

  Gri Renk

Sıcak tutmak için kalın giysiler giymek zorunda kalmayacağınız alternatif bir yaşam tarzı düşünün. Herkesin çirkin ve kalın paltolar ve ceketler yığınının içinde toplandığı, kendinizi rahat hissettiğiniz alternatif bir yaşam tarzı hayal edin. Kış akşamlarında, üzerine sade iç çamaşırlarınızı giyebileceğiniz, ten rengi lateks vücut uyumlarınızda karşı konulamaz derecede cimri görüneceksiniz. Alternatif yaşam tarzınızda bu kadar sıcak ve seksi kalmayı nasıl başardığınızı kimse bilmeyecek.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın