Jennings Gölü, Göl, California Kamp, Balıkçılık, Tekne Gezisi, Vahşi Yaşam İzleme ve Kuş Gözlemciliği

Kamp yapmak, balık tutmak, yürüyüş yapmak ya da piknik yapmak için San Diego'da bir yer mi arıyorsunuz? Lake Jennings Lakeside, Kaliforniya konumunda bulunuyor. Göl ve ormanlık çevre manzaralı Jennings Gölü'nün vahşi doğasının ortasında olduğunuzu düşüneceksiniz. Göl, Helix Su Bölgesi'ne ait ve işletilen bir içme suyu deposudur.

Bu gölde kamp alanı, balık tutma, tekne gezisi, yürüyüş, vahşi yaşam izleme ve kuş gözlemciliği bulunmaktadır.

KAMP YAPMAK

Jennings Gölü kamp alanı 96 uzay kampına sahiptir ve haftada yedi gün açıktır. Kamp için çeşitli alanlar 35 tam bağlantı (su, elektrik ve kanalizasyon), 35 kısmi bağlantı alanı (elektrik ve su) ve 26 bağlantısız çadır alanından oluşmaktadır. Kamp alanında kamp alanında ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

Aile toplantıları ve içeride oturup bazı oyunlar oynamak için Pavilion tüm kayıtlı kampçılara açıktır. Bu büyük ahşap kaplı yapı, her gün merdiven golf ve masa tenisi gibi oyunlara sahiptir. Cumartesi günleri, Sanat ve El Sanatları mevcuttur. Yeni aktivitelerden bazıları Jenga, Corn Hole ve tetherball'dır. Ayrıca salıncak seti ve çocuklar için diğer oyun yapılarına sahip kapalı bir oyun alanı da bulunmaktadır.

GÖL

Göl olanakları arasında kürek, kayık veya motorlu tekneler Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kiralanabilir. Artı göl çevresinde büyük dinlenme veya piknik alanları olan çok sayıda koy vardır.

BALIK TUTMA

Balıkçılar veya bayan balıkçılar için göl, her Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 06: 00'dan 19: 30'a kadar balık tutma ve kayıkla gezintiye açıktır. Kıyı balıkçılığı, kamp alanında her gün 07: 30-17: 30 saatleri arasında mevcuttur. Balıkçılık izni ve ruhsat gereklidir.

Size kolaylık sağlamak için tesis bünyesinde bir yem ve olta takımı bulunmaktadır ve Cuma-Pazar günleri arasında yem, olta takımı, kamp malzemeleri atıştırmalıkları ve alkolsüz içecekler sunulmaktadır. Kamp giriş istasyonunda yakacak odun, buz ve propan satın alabilirsiniz.

  Kardiyo Egzersizleri Yaşam Kalitesini ve Miktarını Nasıl Artırır?

DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Eğer yürüyüş yapıyorsanız, Lake Jennings'in kilometrelerce yürüyüş parkurları olduğu için bazı parkurları alevlendirin. Gölün etrafındaki yürüyüş, biraz düz 9,5 mil. Gölün kuzey tarafında, eski “Flume” tezgahına, El Monte Vadisi'nin sırtından yaklaşık 5 mil uzakta olan bir patikaya ulaşabilirsiniz. Kamp boyunca ve çevresinde yollar vardır. Kampın etrafında hafif yükselme değişiklikleri ve kamp içinde her yaş için yaklaşık 300 feet daha kısa bir iz ile yaklaşık bir mil.

PARKTA YABAN HAYATI

Jenning Gölü'nün inişli çıkışlı tepeleri, gölü, kıyı adaçayı ve kıyısal alanları ile çeşitli yaşam alanları vardır. Geyik sabah erken ve akşam geç saatlerde görülebilir. Göl bölgesinde dolaşan diğer yaratıklar bobcat, çakal, kokarca ve rakunlardır. Bu hayvanlar vahşi ama uzaktan izlemenin sakıncası yok.

Jennings Gölü'ndeki kuş gözlemcileri, chaparral ve sucul habitatlardan çeşitli kuşları görebilir. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki diğer ülkelerden daha fazla olan San Diego, 475 kuş türü kaydetti.

Daha fazla bilgi için lütfen arayın:

Göl – (619) 443-2510

Kamp alanı – (619) 619 390-1623


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın