Kırsal Amerika için Yüksek Hızlı Uydu İnternet Erişimi

Yüksek hızlı İnternet erişimine ihtiyaç duyuyor musunuz ve bunu alamıyor musunuz? Her evin DSL veya Kablo geniş bant İnternet erişim servislerine erişimi yoktur. Aslında 30 milyondan fazla insan hala yüksek hızlı İnternet erişimi alamıyor. Ülke genelinde, her eve DSL veya kablo erişimi kurmanın maliyeti milyarlarca dolar. DSL veya kablonun geleceğine dair birçok söz var, ama ne zaman. Ne yazık ki her şey ekonomiye kayıyor, çok fazla mil olan çok az abone. Birçoğuna uydu internet erişimi çözümü sunar. Uydu İnternet hizmeti, hemen hemen herkesin, her yerde yıldırım hızında geniş bant İnternet erişimine erişmesini sağlar. İki tür uydu Internet hizmeti vardır: “tek yönlü” ve “iki yönlü” sistemler.

İki yönlü uydu sistemleri ile uydu çanağı internet üzerinden bilgi gönderip alır ve bilgisayarınıza gönderir. İki yönlü bir sistemin gerçek yararı, telefon hattınızı bağlamadan yüksek hızlı erişim alabilmenizdir. İki yönlü uydu servisi de size her zaman açık bir sistem sunar. İndirme hızları, yaklaşık 128kbps yükleme hızı ile 1.5mpbs kadar yüksek olabilir.

Tek yönlü uydu İnternet erişimi, yükleme sayfası istekleri için bir çevirmeli bağlantı kullanır ve 256kbps ila 1.5mbps'lik benzer indirme hızları sunar. Tek yönlü uydu Internet erişimi, iki yönlü uydu Internet hizmetlerinden daha güvenilir ve ekonomiktir. Daha hızlı ve daha güvenilirdir çünkü tek yönlü uydu İnternet, talepleri uyduya yüklemek için “iki yönlü” yaklaşımın neden olduğu aynı zaman aşımı gecikmelerini yaşamaz. Uydular yayın yapmak için tasarlanmıştır ve küçük vericilerden bilgi almazlar. Tek yönlü uydu servisi uydunun güçlü yönlerinden sadece bilgiyi indirmek için kullanır. Bildiğiniz gibi, çevirmeli İnternet servisini kullanırken, bekleme süreniz bilgileri telefon hattınızdan indirmeye dayanır. İndirmek için uydu internet kullanımı sorunu ortadan kaldırır.

  Teknik Yazılarda Nesnellik - Neden Önemli?

Eğer muazzam miktarda bilgi yüklüyorsanız, iki yönlü bir uydu sistemi sizin için uygun olabilir. Öte yandan, ortalama ve orta düzeyde Internet sörfçüleri için, tek yönlü uydu Internet erişimi, güvenilir ve iki yönlü erişim çok daha uygun fiyatlı yüksek hız sunar. Basitlik ve güvenilirlik nedeniyle, uydu internet erişiminin tek yönlü FCC tarafından düzenlenmemesi. Bu, profesyonel veya kendi kendine kurulum seçiminde esneklik sağlar.

Yavaş İnternet erişiminize son verin. Uydu Internet erişimi aradığınız cevap çok iyi olabilir.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın