Lincoln Kayıtları bir Hobi mi?

Lincoln Logs ile çocukken oynadığını hatırlıyor musun? Bu çocuk oyuncakları yıllardır var ve günlük yaşamımızda var olmaya devam ediyor. Kabin inşa edildikten sonra en sevdiğim aktivitelerden biri, yeşil çatı çıtalarından birini almak ve kabinde mermi olarak küçük kütükler başlatmak için bir mancınık olarak kullanan en küçük kütüklerden birine yerleştirmekti. Düşkün anılar böyle basit bir oyuncakla yapıldı.

Lincoln Kayıtları 1916'da John Lloyd Wright tarafından icat edildi. Ünlü mimar Frank Lloyd Wright'ın oğluydu. 1918'de satın alınabildiler. Günlüklerin, günlük yapılarını oluşturmak için bir araya getirecek bir çentikli ucu vardır. Orijinal kütükler% 100 ahşaptan yapılmıştır ve belirli öğeler için renklerde mevcuttur, yani çatı parçaları yeşildir. Tomrukların tasarımı Tokyo'daki Imperial Hotel'in bodrum katından esinlenmiştir. İsim, Abraham Lincoln'ün kütük kabininin nasıl inşa edileceğine dair her bir setle gönderilen talimatlardan türetilmiştir.

Plastik enjeksiyon kalıplama makineleri ve bu yeni hammaddenin popülaritesi ile plastikten yapılmış bazı setler var. Ancak 1990'larda oyuncaklar yine eski ahşaptan yapılmıştı ve bugün tahtadan yapılmaya devam ediyor.

Bu küçük kütük setleri tüm dünyada bulunmuştur. Bir setiniz olma olasılığı yüksektir ve eğer yapmadıysanız, arkadaşlarınızdan biri yaptı. 100 milyondan fazla set satıldı. Bu küçük kütüklerle ilgili eğlenceli olan şey, kolaylıkla birbirine sığacakları ve hayal edebileceğiniz kadar çok yapı oluşturacaklarıdır. Bu oyuncaklar ayrıca küçük çocukların ince motor becerilerini geliştirmeleri için harika bir yoldur. O kadar popülerlerdi ki, 1999 yılında Ulusal Oyuncak Onur Listesi'ne dahil edildiler. Daha önce belirtildiği gibi, set talimatlarla birlikte geliyor. Bu, çocukların basit görsel talimatları izleyerek yapıları inşa etme hedefine ulaşmak için birlikte çalışmalarını sağlar. Bu, becerileri geliştirecek deneyimlerin daha sonra yaşamda kullanılmasına izin verir.

Bugün oyuncaklar hakkında düşünürseniz, her zaman değişiyorlar. Sık sık kendinizi “Piyasadaki en sıcak oyuncak nedir?” Bu soru oyuncak üreticilerinin pazarlama personeli ile çok ilgili olsa da, her zaman “eski standbys” olan oyuncaklar olacak ve çocuklar için saatlerce eğlence sağlamaya devam edecektir. Lincoln Kütükleri bu kategoriye girer. Neredeyse 100 yıldır varlar ve hala pazardaki en iyi satıcılardan biri. Bu yüzden bu oyuncakların Hobi kategorisine girmesi için oy kullanıyorum.

  Bir Bakışta Otomotiv Endüstrisi

Hobi'nin bir tanımı, boş zamanlarında yapılan düzenli bir etkinliktir. Lincoln Kütükleri satın alındığı ve yıllar içinde oynandığı için bu kategoriye girerler.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın