Penis Egzersizleri Başarı Hikayesi – Erkekliğimde Egzersiz Yaptıktan Sonra Olan 7 Şaşırtıcı Şey

Penisinizi egzersiz yapmayı düşünüyorsanız ve bir penis egzersizi başarı öyküsü arıyorsanız, bu makale tam size göre! Penis egzersiz programını başarıyla tamamladıktan sonra yaşadığım 7 harika şeyden bahsedeceğim. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız okumaya devam edin …

İyi şeyler hakkında konuşmadan önce, işte biraz kötü …

Erkekliğimi egzersiz yapmaya başlamadım. Aslında bedenimi büyütmek için hap ve pompa kullanmaya başladım. Bunların hiçbiri işe yaramadı, erkekliğimde acıya neden oldum ve yan etkilerden muzdarip oldum. Daha da kötüsü … Önemli sonuçlar bile almadım!

Şimdi, penis egzersizleri yaptıktan sonra, gerçekten erkek geliştirme endüstrisine girmeye başladım. Daha ileri analizlerden sonra, yöntemlerin çoğunun, önemli ve / veya kalıcı sonuçlar üretmeyen, etkisiz, tehlikeli, çok pahalı ve değersiz yöntemlerden başka bir şey olmadığını fark ettim.

Yani, size verebileceğim en iyi tavsiye, penis boyutunuzu artırarak doğal kaldığınızdan emin olmaktır. Doğal kalmak … BÜYÜK ZAMAN!

İşte Erkekliğimi Egzersiz Sonucu Meydana Gelen 7 Şey …

1. Artık yatak odasında kendime daha fazla güveniyorum. Utanç duyduğumu ve her zaman ilişkiden önce ışığı kapatmak istediğini hatırlıyorum. Ben komik görünümlü 5 1/2 inç ereksiyon vardı çünkü. Bu boyut gerçekten kötü değil, ama çoğu kadın yaklaşık 7-9 inç tamamen dikilmiş olmayı tercih ediyor. Doğal penis egzersizleri yaptıktan sonra, tamamen dikilmiş penis boyutumu 2 inç arttırdım ve 7 1/2 inç'e ulaştım.

2. Birçok seks pozisyonunu rahatça yapabiliyorum. Daha önce sadece temel seks pozisyonlarıyla sınırlıydım. Artık daha büyük olduğuma göre, her türlü ilginç pozisyonu keşfedebilirim (yetişkin filmlerindeki gibi).

3. Küçük bir ereksiyona sahip olmanın yanı sıra, ele aldığım başka bir sorun da çok küçük bir sarkık asılı boyuta sahipti … ki bu muhtemelen bir inç civarındaydı … ve bu beni en çok utandıran şeydi! Egzersizleri ile doğal olarak bedenimi arttırdıktan sonra, ereksiyonum sadece daha büyük değil, aynı zamanda “iyi asıldım”.

  55. Antalya Film Festivali’nin sanatsal afişi Ahmet Güneştekin’den

4. Penisim daha çekici görünüyor. Bir penisin daha çekici görünmesini sağlayan şey, dikildiğinde tamamen düz olan, damarlarla kaslı bir görünüme sahip olan ve elbette kalın, uzun ve kaya gibi sert olanıdır.

5. Benim diğer önemli arkadaşım şimdi daha sık sözlü gidiyor! Sanırım bu araştırmalar, bir erkeğin büyük ve çekici görünümlü bir penisi varsa, daha yüksek bir kadın yüzdesinin sözlü gitme olasılığının daha yüksek olduğunu söylediğinde oldukça doğruydu.

6. TÜM ALANLARDA erkekliğim gelişti. Ne anlama geliyor? Bu, uzunluğu arttırdım, çevresi arttırdım, ereksiyonlarım daha sıkı, şimdi seks ile 45 dakikaya kadar dayanabilirim (bu oldukça şaşırtıcıdır), şimdi birden fazla orgazm olabilir ve hatta penisimin genel sağlığını iyileştirdim ve prostat.

7. Ve son olarak, doğal rotaya gitmeyi seçerek ve günde 6-10 dakikalık bu basit egzersiz rutinlerini yaparak, elde ettiğim tüm sonuçlar kalıcıdır. Ayrıca, ağrı veya yan etkisi de yoktur.

Sonuç olarak, doğal kalmam ve yukarıdaki 7 şeyle yargılayarak erkekliğimi kullanmam oldukça akıllıca bir karardı. Ancak bu konuda hiçbir hata yapmayın, bunun çalışması için büyük bir tutarlılık, özveri ve sabır gerekir. Bu rotaya gitmeye karar verirseniz, lütfen bunu not edin ve ayrıca en etkili egzersiz rutinlerini içermediği için saygın bir penis egzersiz programı seçtiğinizden emin olun.

Bunun dışında, bu makalenin size ilham verdiğini ve doğal yoldan gitmenin neden çok akıllıca olduğu konusunda size netlik kazandığını umuyorum.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın