Sahip Olduğunuz İnternet Seçenekleri ve Bunları Sunan Servis Sağlayıcıları

Hız ve hizmet türüne bağlı olarak Geniş Bant İnternet için çeşitli maliyet aralıkları da dahil olmak üzere İnternet için seçim yapabileceğiniz birçok seçenekle, farklı Yüksek Hızlı çözüm türlerini parçalayalım.

DSL

DSL, yerel bir telefon şebekesinin kabloları üzerinden ulaşım sağlayan teknik bir bilgidir. DSL, ev telefonu servisinizle aynı hatta kullanılabilir. DSL hızları genellikle 128 Kbps ile 4 Mbps arasında değişebilir ve genellikle kablolu İnternet hızlarından daha yavaştır. Ülke genelinde 29 milyondan fazla aboneye sahip olan DSL, İnternet abone erişimindeki kablo geniş banttan sadece ikincisidir.

Kablo

Kablolu İnternet, yerel kablolu televizyon erişim şirketiniz tarafından sağlanan bir hizmettir. Normalde sağlayıcılar, müşterinin iyi bir indirim oranı sunan hizmetleri paketlemesini kolaylaştırmak için telefon, TV ve İnternet içeren paket paketleri sunacaktır. Kablo geniş bant da Dijital abone hattı bağlantısından daha hızlı ve çok daha güvenilirdir. Chicago, Chicago'da bulunan Comcast, Amerika Birleşik Devletleri'nde erişim sağlayan en büyük kablo sağlayıcısıdır.

Uydu

Eviniz veya işiniz için yüksek hızlı bir bağlantıya ihtiyacınız varsa, uydu İnternet hizmeti genellikle son alternatifinizdir. Son çare olarak, bir tüketici uzak veya kırsal bir bölgede yaşıyorsa veya DSL veya kablolu İnternet servislerine hemen erişemiyorsa uydu geniş bant satın alacaktır. Daha az güvenilirliğin bir başka önemli nedeni, genellikle ani sert havanın, etrafınızdaki hava temizlenene kadar yüksek hızlı bağlantınızı uzun süre kesebilmesidir.

İyi bir fiyata ihtiyaçlarınız için en iyi İnternet sağlayıcısını bulmanın doğru yolu, birden fazla sağlayıcı ile alışveriş yapmaktır. DSL, Uydu ve Kablolu İnternet sağlayıcıları, bu rekabetçi ortamda işletmeniz için çok sıkı teklifler veriyorlar, bu yüzden kazanmalarını ve işinizi sürdürmelerini sağlayın!

  Kendi Evinizde Ağaç İşleme Sektörüne Başlarken İpuçları

SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın