Teenage Gebelik – Bir Nimet Veya Lanet?

İstatistikler, 10 kızdan en az dördünün yirminci doğum günlerinden en az bir kez hamile kaldığını ortaya koydu. Göstergeler mevcut eğilimi aşan bir sonraki nesle işaret ettiği için bu eğilim daha da kötüleşecek şekilde ayarlandı. Bu sorunun ortaya çıkmasına ne sebep oldu?

Ergen hamileliğinin erdemlerden daha fazla mengene vardır. Bir grup insan tamamen aynı fikirde olmayabilir. Birincisi, aile biriminin dağılması, Tanrısız bir toplumun ana ve gerçek probleminin yanı sıra daha kötü suçludur. Bugün gördüğümüz, yavaş ama emin adımlarla Tanrı'dan uzaklaştırılmış bir toplumdur. Bu nedenle, bu kayıp ve eşleştirilemez ilişkiyi alkol, seks, spor ve tatmin edici olmayan diğer faaliyetlerle değiştirdik.

Bir annenin veya babanın bir çocuğu büyütmesi için bırakıldığı aile biriminin yıkılması, özellikle geri kalan ebeveynin de ekmek kazananı olduğu durumlarda feci bir etkiye sahiptir. Bu tür ebeveynlerin yetersizliğini karşılamak için çocuklar medya tarafından eğitilmeye bırakılır ve kontrol edilemeyen harcama alışkanlıklarına maruz kalırlar. Medya, şu anki durumlarında yaşamın sadece bir yanını görmek için herhangi bir beceri, ticaret ya da kişisel gelişim geliştirmemiş olan gençlerimizin yapılmasında yıkıcı bir rol oynamıştır. Olgunlaşmamış bir yaşta cinsel aktiviteye katılma hayatı. Medya, değerli gençlerin hayatındaki saygınlık, ahlak ve tevazu duygusunu başarıyla sildi.

Bir gencin gençlerine vereceği hayat nedir? Hangi iyi eğitim veya tavsiyenin asi bir gencin kendi çocuklarına emdirmesi gerekir, ancak daha önce de belirtildiği gibi, suç tamamen onların değildir, ancak Tanrısız toplumumuz önemli bir katkıda bulunan faktördür ve ayrıca kredi kartı yaşam biçiminin caydırılması gerekir.

Öte yandan, her zamankinden daha hızlı azalan ve azalan gençlerimizin şu anki sağlığına baktığımızda, kendimizi doğumla ilgilenmeye ve bir kadının veya erkeğin en doğurgan olduğunu düşünmeye ihtiyaç vardır. Giderek daha fazla genç üreme organlarında sorun yaşıyor; kızlarda erken teşhis konulmadığında infertiliteye yol açacak gelecekteki komplikasyonlara yol açabilecek ciddi adet ağrıları vardır. Aynı şekilde, bazı genç erkekler ortalama bir erkeğin sahip olması gerekenden daha düşük sperm sayısı yaşamaktadır.

  Yüksek Hızlı Geniş Bant İnternetin Erdemleri

Bu sağlık sorunlarının günümüzde tüketilen gıda türleri ile önemli bir bağlantısı vardır. Aşırı işlenmiş, genetik olarak değiştirilmiş ve pişirilmesi kolay yiyeceklerimiz bu erken sağlık sorunlarına neden olan şeydir. Okuldan sonra kötü yağlı yağlarla pişirilmiş balık ve cips için özlem duyduğunu ve yediğini bir gencin hayal edin, bu yiyecekte verdiği tat ve lezzet dışında ne besin değeri var? Gençlerimiz, örnekleri cips, gazlı içecekler, soda ve daha fazlası olan ölü gıdalara bağımlıdır ve bu da hastalığın erken belirtilerine neden olur. Sağlıklı beslenmeye, vücudun ihtiyaç duyduğu 7 temel besinin, özellikle de meyvelerin, sebzelerin ve sert kabuklu yemişlerin doğru kısımlarını yemeye ne oldu? Bilge bir adam bir keresinde “Yemeğin senin ilacın ve senin ilacın senin yemeğin olsun.” Dedi.

Hiçbir girişimci beceri, meslek veya ticaretin olmaması ve bu dünyaya bir çocuk getirilmesi toplumumuza bir bütün olarak büyük zarar vereceğinden, gençlerimizi de hızlıca eğitmemiz gerekiyor. Ayrıca, tat alma tomurcuklarını erken yaşlardan itibaren sağlıklı bir şekilde yemek için eğitmek, eğitimlerini ve kariyerlerini, doğumu daha sonraki bir aşamaya ertelemeye karar vermeleri durumunda doğurganlık sorunlarıyla karşılaşmalarını önleyecektir. Doğru zaman, akıllıca bir seçim olan evliliklerinden sonra olacaktır. Çocukların Tanrı'dan bir kutsama olduğunu ve doğumlarının zamanlamasının refahları, benzersizliği ve dünya gezegenimize katkısı için çok önemli olduğunu unutmayın.


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın