Yüz Epilasyon için Vaniqa'ya Güvenli Alternatif

Orada bir Vaniqa kremine güvenli alternatif istenmeyen sakal hakkında bir şeyler yapmak isteyen kadınlar için?

Evet var! Aslında, Vaniqa'ya bu alternatif, Vaniqa'nın 2000 yılında reçete ile kamu dağıtımına yönelik olarak FDA (Gıda ve İlaç İdaresi) tarafından onaylanmasından birkaç yıl önce piyasada bulunuyordu.

1990'ların başında, Nisim International adıyla Kanada'da Toronto yakınlarında faaliyet gösteren daha az bilinen bir şirket, saç dökülmesine doğal bir bitkisel çözüm için laboratuvarlarında kapsamlı araştırmalar yapıyordu.

1993 yılında derin temizlik şampuanları ve doğal bitkilerden yapılmış bir saç büyüme uyarıcısından oluşan NewHair Biofactors serisini piyasaya sürdüler. 1993 tarihli Tıbbi Mesaj'da olumlu bir yazı aldı ve makale klinik çalışmalardan bazı etkileyici başarı sonuçları listeledi. (Görmek http://www.4-hair-loss-solutions.com/baldness-medical-post.html makalenin tam metni için)

Bu araştırma sırasında Nisim halkı sadece saç dökülmesini durdurmak ve saçların yeniden büyümesini sağlamakla kalmadı, aynı zamanda saç folikülündeki saç büyüme mekanizmasını keserek istenmeyen saçların büyümesini durdurmanın bir yolunu buldular.

Bu, Vaniqa'nın sahneye çıkmasından birkaç yıl önce 1997'de Kalo Saç Büyüme İnhibitörünün serbest bırakılmasına yol açtı.

Vaniqa ve Kalo Karşılaştırıldı

Vaniqa ve Vaniqa kremine bu alternatif arasında bazı temel farklılıklar vardır. Birincisi, Kalo erkekler, kadınlar ve çocuklar tarafından kullanılabilirken, Vaniqa sadece 12 yaşın altındaki kadınlar ve kızlar için kullanılmamalıdır.

Vaniqa sadece reçete ile alınabilir, Kalo reçetesiz bir saç büyüme inhibitörüdür.

Bazıları Kalo'nun Vaniqa'ya uygulanabilir bir alternatif olduğu konusunda FDA onaylı olmadığı için bir soru sorabilir. Bu doğru olsa da, FDA onay sürecini anlamak önemlidir.

Vaniqa, kişisel bakım endüstrisindeki iki güçlü dev olan Bristol-Myer Squibb ve The Gillette Company tarafından pazara sunuldu. Milyonlarca dolar mevcut olacak mı, FDA onay vermeden önce uzun yıllar süren testler ve denemelerden Vaniqa'yı almak için gerekli fonu koyuyorlar.

  Kardiyo Egzersizleri Kılavuzu - Açık Egzersiz

Son klinik çalışma sonuçları, Vaniqa kullanan kadınların% 58'inin saç büyümesinde bir azalma bulduğunu gösterdi. Bu, oldukça büyük bir yüzdede herhangi bir fark görmediği anlamına gelir.

Vaniqa'ya alternatif olan Kalo, büyük ilaçların büyük kaynakları olmadan küçük bir şirket tarafından üretiliyor. Reklamlara büyük miktarlar dökmek yerine ağızdan ağıza da güveniyorlar. Sonuç olarak, Kalo popülaritesi arttı ve Vaniqa'nın kişisel bakım sahnesinde ortaya çıkmasından bu yana, Vaniqa kremine uygulanabilir olmayan reçetesiz bir alternatif olduğu kanıtlandı.

Makul Beklentiler

Vaniqa'da olduğu gibi, Kalo herkes için çalışmıyor. Bu yüzden şirket para iade garantisi sunuyor. Bununla birlikte, iade ve geri ödeme oranı göz önüne alındığında, yaklaşık% 1'den fazla olmamak kaydıyla, kullanıcıların çoğunluğunun bir dereceye kadar memnun olduğu açıktır.

Yüz epilasyonu için ideal bir yöntem bulmak, birçok kadın için cebine, cilt hassasiyetine ve yaşam tarzına uygun yönteme karar vermeden önce bir deney meselesidir.

Vaniqa kreminin veya Kalo gibi Vaniqa'nın alternatifinin birleştirilmesi, binlerce kadının yüz epilasyon seanslarını çok daha kolay ve daha rahat hale getirmesine yardımcı oldu!


SİTE YOĞUNLUĞUMUZU ENGELLEMEK VE SAYFA AÇILIŞ SÜREMİZİN KISALTMAK İÇİN;
TÜM ESKİ YORUMLARI SİLDİK.
BİLGİNİZE...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın